Jakiś czas temu siostra mojego chłopaka urodziła córeczkę. Kiedy pojechaliśmy ją odwiedzić musiałam kupić dla niej i dla jej córki kupić jakiś prezent. Dla Gośki, bo tak ma na imię siostra mojego brata, kupiłam bardzo wygodną i uroczą piżamkę oraz słodycze, ale nie wiedziałam co można kupić niemowlakowi, tak by prezent był ładny i użyteczny.

Kocyki minky są idealnie dla niemowlaków

kocyk minky dla dzieciNa szczęście przypomniało mi się jak kiedyś jedna z moich przyjaciółek opowiadała mi o kocykach minky. Ma ona dwójkę dzieci, a więc zdecydowanie wie co dobre, także dla maluszków. Postanowiłam, że taki kocyk będzie świetnym prezentem dla siostry brata i jej córeczki. To, czym wyróżniają się takie kocyki to przede wszystkim ich niezwykła miękkość i delikatność w dotyku, dzięki czemu ma się pewność, że dziecko będzie czuło się komfortowo przykryte takim kocem. Kiedy znalazłam sklep, który sprzedaje takie kocyki miałam duży problem żeby wybrać jeden konkretny kocyk minky dla dzieci, ponieważ można je dostać w naprawdę różnorodnych kolorach i wzorach. W końcu wybrałam dla małej Basi kocyk, który z jednej strony był biały w różowe kropki, a na drugiej stronie znajdował się materiał we wzory z pastelowymi zwierzątkami. Kocyk ten wydał mi się idealny – nie był ani przesadzony, ale też nie można było powiedzieć o nim, że ma prosty dizajn. Bardzo spodobały mi się jego pastelowe kolory i stwierdziłam, że będą fajnie wyglądać w wózku albo łóżeczku.

Gosia była naprawdę zadowolona z prezentów jakie dostała ode mnie i mojego chłopaka. Bardzo spodobała jej się piżama, bo udało mi się trafić w jej styl. Była też zachwycona kocykiem minky i jego miękkością. Kocyk ten nie jest bardzo gruby, ale dobrze ociepla dziecka, a z drugiej strony pozwala na przepływ powietrza. Z tego co wiem cały czas go używa – kocyk znajduje się w kołysce małej Basi cały czas.