Firma Wader jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów zabawek na polskim rynku. Doskonale znamy tę firmę z produkcji różnego typu klocków i samochodów – zarówno tych mniejszych, jak i większych ciężarówek, przy pomocy których dzieci mogą przewozić, np. inne zabawki. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że producent dostarczający samochody, dostarczył dzieciom także parking.

Kilka informacji o multiparkingu od firmy Wader

klocki wader - multi parkingJeśli interesują nas klocki Wader – multi parking jest jednym z przedmiotów, który możemy złożyć z tychże klocków właśnie. Zabawka tego typu przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Zgodnie z informacjami dostarczanymi nam przez producenta, zabawka ta może być atrakcyjna dla dziecka maksymalnie jedenastoletniego. Parking proponowany dziecku po złożeniu składa się z dwóch poziomów, co łącznie składa się na ponad dziewięciometrową trasę, którą możemy pokonać przy pomocy samochodzików dołączonych do zestawu lub tych posiadanych przez dziecko już wcześniej. Generalnie, jeśli chodzi o ten parking, już układanie jego konstrukcji może pobudzać nasze dziecko do kreatywnego myślenia, ponieważ konstruowanie trasy zjazdów i parkingu może odbywać się na nieskończenie wiele sposobów dzięki uniwersalnemu sposobowi montażu poszczególnych części. Dodatkowo, producent zaznacza, że parking ten jest w pełni kompatybilny z innymi produktami zawierającymi się w serii związanej z samochodami dla dzieci. Oznacza to, że parking może być swobodnie połączony z wcześniejszymi konstrukcjami firmy Wader.

Kupując produkty firmy Wader zyskujemy pewność dotyczącą ich bezpieczeństwa i stabilności, dzięki czemu możemy ze spokojem obserwować nasze dziecko bawiące się zabawkami autorstwa tego producenta. Omawiany wyżej parking będzie doskonałym prezentem dla każdego dziecka, które lubi bawić się samochodami i konstruować dla nich różnego typu infrastrukturę.