Szybko przywiązuję się do rzeczy i tak też było z moją starą kanapą, na której uwielbiałam przesiadywać wieczorami razem z bliskimi. Odkąd jednak nasza rodzina nieco się powiększyła, musieliśmy wyrzucić stary, ukochany mebel i zakupić nowy, większy.

Nowoczesne podwójne narożniki

podwójny narożnikW mojej rodzinie panuje tradycja, że każdego wieczora usadawiamy się wygodnie przed telewizorem i oglądamy wspólnie film, bądź teleturnieje. Dotychczas nie było z tym problemów, ponieważ posiadaliśmy całkiem wygodną, starą kanapę. Ostatnimi czasy jednak nasza rodzinka powiększyła się o dwóch czteronożnych przyjaciół zabranych ze schroniska. Nasze nowe psiaki również zapragnęły leżeć z nami wieczorami na kanapie i nie sposób było odmówić ich błagającym ślepkom. Postanowiliśmy zatem z mężem, że wyrzucimy kanapę i zakupimy nowy podwójny narożnik. W jednym ze sklepów meblowych znaleźliśmy idealny narożnik, który doskonale wpasowywał się w wystrój naszego salonu. Co więcej, był on pokryty materiałem z którego w łatwy sposób można było zebrać sierść. To, co jednak najbardziej urzekło mnie w narożniku to jego nowoczesne rozwiązania. Zakupiony przez nas podwójny narożnik okazał się być modułowy, a zatem mogliśmy jego poszczególne części przestawić w każdej chwili nie martwiąc się, że w przyszłości, w razie remontu czy przemeblowania, narożnik będzie zajmował za dużo miejsca. Poza tym narożnik ten posiadał również świetny schowek na różne drobiazgi, dzięki czemu pozbyliśmy się odwiecznego problemu z gubieniem pilotów i okularów!

Najlepszą opcją okazała się jednak zamontowana chłodziarka, za sprawą której chłodne napoje czy przekąski mieliśmy dosłownie na wyciągnięcie ręki. Poza tym z narożnika można było też w bardzo prosty i szybki sposób zrobić łóżko do spania. Funkcja ta niejednokrotnie nam się przydała, kiedy zmęczeni po filmie zasypialiśmy wraz z naszymi ukochanymi psami.