Na ostatnich targach wyposażenia domu, w których miałam okazję uczestniczyć, bardzo duży nacisk położony był na wyposażenie i aranżacje łazienek. Było mi to na rękę, gdyż właśnie jestem przed remontem mojej łazienki i do tej pory totalnie nie miałam pomysłu na to, jak ją urządzić. Inspiracja pojawiła się właśnie na wspomnianych targach.

Nieduża kabina z hydromasażem

łazienkowe kabiny z hydromasażemMiędzynarodowe targi wnętrz odbywają się w moim mieście co roku. Zawsze planowałam się na nie wybrać, jednak dopiero w tym roku wprowadziłam te plany w życie. Popchnęła mnie do tego między innymi moja bezradność w kontekście remontu łazienki w moim mieszkaniu. Nie miałam kompletnie pomysłu, jak się za nią zabrać. Liczyłam na to, że na targach znajdę inspirację, i nie zawiodłam się. Znalazłam płytki, które będą zdobiły ściany mojej łazienki, wiem już, jakie szafki będę chciała i oświetlenie do nich również mam wybrane. Co jednak dla mnie najbardziej zaskakujące, to to, że niesamowicie spodobały mi się łazienkowe kabiny z hydromasażem, więc taką kabinę chce mieć w swojej łazience. Okazuje się bowiem, że nie jest to tak duży wydatek, jak do tej pory myślałam. A kilka dodatkowych dysz w kabinie sprawia,  że możemy poczuć się jak w salonie spa i zrelaksować po całym dniu pracy. Nie potrzebuje kabiny w jakichś dużych rozmiarach. Chodzi tylko o to, aby była ona nowoczesna i żeby można było regulować strumień wody, masujący ciało w trakcie kąpieli. Już mam upatrzony konkretny model takiej kabiny.

Często nasze decyzje wynikają z tego, że coś zobaczymy, dotkniemy i przez to pragniemy mieć coś takiego na własność. Tak było w moim przypadku, kiedy to po raz pierwszy mogła przekonać się o niesamowitych funkcjach kabin prysznicowych z masażem. Z miejsca zdecydowałam się na zakup takiej do swojego mieszkania.