Kiedy byłem dzieckiem to rodzice zapisali mnie na naukę tenisa. Od samego początku ten sport bardzo mi się spodobał i grałem przez długie lata. Po jakimś czasie nawet zostałem trenerem i uczyłem innych jak grać w tenisa. Byłem jednym z najlepszych trenerów w mieście.

Skuteczna nauka tenisa

lekcje tenisa - WarszawaZatrudniłem się w szkole swojego przyjaciela, który nalegał, bym uczył u niego gry w tenisa. Zgodziłem się, ponieważ zaoferował mi wyjątkowo atrakcyjne warunki i nie było sensu się nad czymkolwiek zastanawiać. Kiedy udzielałem lekcji już od miesiąca to zgłosiła się do mnie moja koleżanka. Interesowały ją lekcje tenisa – Warszawa i zależało jej na tym, żebym to właśnie ja udzielał jej lekcji. Zgodziłem się od razu, bo lubiłem Agatę i kiedyś nawet namawiałem ją na tenisa, ale nie dała się namówić. Zapytałem co się zmieniło a ona doszła do wniosku, że chłopak ją zainspirował do nauki i zobaczyła, że to świetny sport. Uczyłem ją gry w tenisa kilka razy w tygodniu. Agacie zależało na czasie i chciała się jak najszybciej nauczyć. Była bardzo zdeterminowana i dużo ćwiczyła. Postępy były widoczne już po kilku tygodniach nauki. W międzyczasie prowadziłem także zajęcia grupowe dla dzieciaków i trenowanie ich należało do bardzo przyjemnych. Dzieci były grzeczne i wykonywały wszystkie polecenia. Agata z każdą lekcją była coraz lepsza aż w końcu uznałem, że moje zadanie się skończyło. Skutecznie nauczyłem ją grać w tenisa i mogła zmierzyć się ze swoich chłopakiem. Była mi wdzięczna za pomoc.

Osobiście miałem okazję poznać chłopaka Agaty, ponieważ pofatygował się do mnie osobiście, żeby podziękować za to, że tak skutecznie nauczyłem Agatę grać w tenisa. Był to bardzo miły człowiek i nawet umówiliśmy się na tenisa w weekend. Będzie ciekawa rozgrywka.