Wykonując zawód ratownika medycznego miałam bardzo dużo pracy. Praktycznie cały wolny czas spędzałam w szpitalu. Jednak zawsze miałam w głowie rzeczy, które pragnęłam kiedyś zrobić. W końcu przyszedł czas kiedy dopadło mnie straszne przeziębienie i dostałam długi urlop chorobowy. Całymi dniami siedziałam w mieszkaniu, ponieważ nie było wskazane abym gdzieś mogła wychodzić.

Szycie jako nowe hobby 

dzianina dresówka - sklepPostanowiłam to jakoś wykorzystać i uznałam, że zacznę szyć dla rozrywki. Miałam siostrzenicę, która była stosunkowo mała i jako wzorowa ciocia chciałam dla niej uszyć zabawkę. Oglądałam różnego rodzaju tutoriale na różnego rodzaju stronach internetowych aby przygotować się mentalnie. W końcu przyszedł czas na zakupy. Ja postawiłam na dzianina dresówka – sklep, które oferował różnego rodzaju produkty. Tam można było zamówić dowolny materiał, który będzie wykorzystany w późniejszym czasie. Dla mnie była to świetna opcja. Dresówka według mnie była jednym z lepszych materiałów na początek, ponieważ oferowane były różnego rodzaju wzory. Była lekka i delikatna dlatego idealnie nadawała się do uszycia zabawki. Sklep z którego nabywałam wszystkie rzeczy nie był drogi i złożyłam spore zamówienia. Odkurzyłam nawet swoją starą maszynę do szycia, której nie używałam od dziesięciu lat. Na szczęście okazało się, że jest jak najbardziej sprawna. Moja paczka została dostarczona po około trzech dniach roboczych.

Dla mnie był to jak najbardziej optymalny czas na oczekiwanie zamówienia dlatego byłam z tego powodu zadowolona. Dresówki zamówiłam trochę więcej, ponieważ chciałam mieć materiału na zapas. Moje umiejętności nie były jeszcze na wysokim poziomie dlatego chciałam zostawić sobie trochę rezerwy na szlifowanie umiejętności. Teraz mogłam wykorzystać produktywnie wolny czas.