Chwile spędzone z rodziną są najważniejszymi w naszym życiu. Nasza rodzina zawsze trzyma się razem i spędzamy wspólnie czas w ogrodzie, kiedy jest ciepło. Zimą, gramy w różne gry planszowe, lub karciane siedząc na kanapie w domu. Tylko czekamy na nadejście wiosny, żeby można było wyjść na dwór i rozkoszować się przyrodą.

Zakup grilla elektrycznego na rodzinne wieczory

grill weber elektrycznyW tym roku postawiliśmy na zmiany. Razem z rodzicami podjęliśmy decyzje, żeby kupić grill weber elektryczny, ponieważ jakiś czas temu przeczytaliśmy artykuł, że grill tradycyjny, nie jest taki zdrowy jak nam się wydawało do tej pory. Dlatego wybraliśmy się do naszego ulubionego sklepu, żeby dokonać zakupu. Wszyscy się złożyliśmy, żeby było uczciwie. I w ten sposób grill został zapakowany do naszego samochodu. Bo tylko w naszym swobodnie się zmieścił, trochę miejsca zajmował. Od razu po rozpakowaniu, przeszliśmy do pracy z grillowaniem i testowaniem sprzętu. Kupiliśmy mięso, a dla mojej siostry wegetarianki warzywa i patyczki do szaszłyków. Trzeba przyznać, że ogromną wygoda jest możliwość użytkowania grilla elektrycznego. Tata zawsze się męczył, bo nie mógł odpowiednio go rozpalić. Czasem paliło się za mocno, czasem za słabo. A jak wiał wiatr, to trzeba było go osłaniać. Tutaj na szczęście nie było takich problemów. Mogliśmy w spokoju rozkoszować się grillem. A jak z kwestią smaku? Jedzenie z nowego grilla było przepyszne, nawet bardziej mi smakowało niż ze zwykłego.

Ciocia z wujkiem ostatnio też została zaproszona do nas na grilla. Byli zachwyceni naszym grillem i smakiem potraw. Faktycznie, z tradycyjnego grilla aż tak bardzo nie smakuje. Tutaj jest zachowana głębia smaku i chyba też jest zdrowiej, bo gdzieś tak czytałam. W każdym razie, każdy jest zadowolony.