Kiedyś, całkowicie przypadkiem, wybrałam się na targi mieszkań. Nie planowałam niczego, ale obejrzeć nie zaszkodziło. Razem z mężem mieliśmy trochę czasu, więc posłuchaliśmy ofert i oglądaliśmy wizualizacje. Okazało się, że mieszkania były całkiem niezłe i w dodatku dla uczestników targu była całkiem spora zniżka.

Nowe mieszkanie i wyprowadzka

mieszkania na sprzedaż starogard gdańskiNie wiedziałam, że nowe mieszkania na sprzedaż starogard gdański są w tak przystępnej cenie. Spojrzeliśmy na siebie z mężem i wiedziałam już, co mu chodzi po głowie. Nie zastanawialiśmy się długo i podjęliśmy decyzję o kupnie mieszkania. I była to najlepsza decyzja w naszym życiu. Na początku było dużo roboty, ponieważ trzeba było przenieść wszystkie meble ze starego mieszkania, do nowego. Jednak to wszystko dało się znieść. Podnosiło nas na duchu to, że będziemy mieli w końcu mieszkanie na własność i to w takim stylu. Piękne, nowe mieszkanie zawsze przyda się też naszym dzieciom w przyszłości. Czekało nas też położenie paneli salonie, i drobne zmiany na balkonie, ale tak, to administracja zadbała już o wszystko. W nowych blokach można było czuć zapach świeżości i nowości. Mało osób jeszcze tam mieszkało, my zaczęliśmy chyba jako pierwsi. Reszta osób jeszcze dokonywała różnych remontów i prac wykończeniowych. Mieszkanie było położone w świetnej okolicy. Z jednej strony było cicho i spokojnie, a z drugiej wszędzie mieliśmy blisko i łatwo było dotrzeć komunikacją miejską.

Córka chyba najbardziej cieszyła się ze zmiany mieszkania, bo teraz miała o wiele bliżej do swoich przyjaciółek. Wcześniej mieszkaliśmy w gorszym miejscu pod względem lokalizacji, wszędzie było daleko. Teraz mamy własne cztery kąty w idealnym miejscu i w końcu jest to nasze na własność. Nikt nam tego nie odbierze.