Na światowych wybiegach pojawiły się zupełnie nowe trendy. Czas na geometryczne wzory, unikalne, nowoczesnej kształty dobiega końca. Projektanci w swoich modowych konceptach powoli powracają do wzorów popularnych, inspirowanych kulturą i tradycją. Już powyższe trendy widzimy na ulicach, są one dostępne nawet w lokalnych, małych sklepach odzieżowych.

Modna sukienka w etniczny wzór

sukienka we wzory etniczneW pierwszej kolejności należy podkreślić, iż na światowe wybiegi w wielkim stylu powracają proste, sprawdzone już wcześniej wzory i fasony. Wcześniej mogliśmy mówić o powrocie spodni dżinsowych z klasycznymi, rozszerzanymi u dołu nogawkami. Tym razem podobnie możemy powiedzieć o powrocie wzorów utrzymanych w klimatach regionalnych, a nawet etnicznych. Obecnie sukienka w taki wzór stanowi absolutny must – have dla każdej wielbicielki najnowszych modowych trendów. Jeszcze kilka sezonów temu sukienka właśnie z takim motywem stanowiła pewnego rodzaju wpadkę modową, a dziś te wzory wyznaczają światowe trendy. Sukienka we wzory etniczne – gdzie zatem możemy ją nabyć? Oczywiście, mamy w tej sytuacji dwa wyjścia. Po pierwsze, możemy skorzystać z oferty sklepów stacjonarnych. Jednak o wiele szybciej i wygodnie, skorzystać z oferty sklepów internetowych, gdzie ten wybór może być zdecydowanie bardziej szeroki.

Mając na uwadze powyższe kwestie, należy w pierwszej kolejności podkreślić, iż trendy są bardzo zmienne i nic nie jest pewne. Etniczne wzory to jeszcze kilka lat temu niedopuszczalny błąd nawet w stylizacji casual, dziennej. Natomiast dzisiaj podobne wzory możemy spotkać również w stylizacjach oficjalnych, bardziej eleganckich. Ciekawym pomysłem może być swoiste „odświeżenie” stylizacji biurowej właśnie poprzez taką sukienkę z podobnym motywem i kolorem.