Kiedy założyłem firmę to Karol mi powiedział, że nie mam co liczyć na jakieś poważne kontrakty, bo nie mam przebicia. Ja byłem innego zdania i zamierzałem udowodnić mu, że każdy ma takie same szanse na osiągnięcie sukcesu i zdobycie ważnego klienta.

Wybór najlepszego zastawu świątecznego w hurtowni

zestawy świąteczne dla klientówWiele miesięcy minęło zanim udało mi się zdobyć kontrakt, na którym tak bardzo mi zależało. Pracowałem bardzo ciężko i ostatecznie udało mi się odnieść sukces. Ten klient był bardzo ważny dla mnie i zdecydowałem, że dostanie ode mnie prezent na święta. O klientów trzeba dbać i tego się trzymałem. W hurtowni dla przedsiębiorców u nas na osiedlu zawsze był ogromny wybór i wiedziałem, że dostanę tam jakieś interesujące zestawy świąteczne dla klientów w dobrej cenie. Postawiłem na słodycze, które wszyscy lubią. Nie znałem tego człowieka aż tak dobrze, ażeby wybrać dla niego coś indywidualnego. Sprzedawca, który obsługiwał dział, w którym znajdowały się wszelkie zestawy świąteczne dla klientów pomógł mi wybrać coś odpowiedniego. Dokładnie wypytał jaki to klient i jak długo trwa współpraca. Postawiłem na doświadczenie tego człowieka co wyszło mi na dobre, ponieważ wybrał dla mnie najlepszy zestaw dla tego ważnego kontrahenta. Prezent oczywiście wysłałem za pośrednictwem kuriera na adres siedziby firmy mojego klienta. Podarunek był oficjalny i w taki sposób należało to zrobić. Załączyłem również kartkę świąteczną z najlepszymi życzeniami. Byłem z siebie zadowolony, że o wszystkim pomyślałem.

Mojemu klientowi mój gest bardzo się podobał i pochwalił moje zaangażowanie. Zapewnił mnie również, że nasza współpraca jest na dobrych torach i na pewno będzie trwała przez długie lata. Taki efekt właśnie zamierzałem osiągnąć i mi to się udało.