Mówi się, że ludzie z nadwagą  mają spore problemy. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że szczupli także borykają się z różnymi kompleksami. To nic przyjemnego, jeśli jest się wychudzonym i nie można przytyć. Sama jestem często przedmiotem żartów i kpin. Co chwilę słyszę, żeby więcej jeść. Gdyby to tylko było takie proste.

Zabieg powiększania policzków

powiększanie policzków w KatowicachMoją chudość przez lata jakoś zaakceptowałam, choć są momenty, kiedy jest mi bardzo ciężko wysłuchiwać dobrych rad, czy zwyczajnie – kupić fajne ubrania. Moim największym kompleksem jest nadmiernie wychudzona twarz oraz zapadnięte policzki. Wgląda to bardzo źle, jakbym miała kilkadziesiąt lat więcej. Cały świat idzie do przodu, w tym osiągnięcia medycyny, która rozwija się w szybkim tempie. Dlatego, kiedy usłyszałam o operacjach plastycznych, zaczęłam gromadzić szczegółowe informacje na ten temat. Bez wahania zdecydowałam się na powiększanie policzków w Katowicach. Od razu wiedziałam, że chcę się oddać w ręce specjalisty. Razem z koleżanką poszukałam centrum medycyny estetycznej i tego samego dnia pojechałam umówić się na zabieg. Lekarz po godzinnym, szczegółowym wywiadzie wyjaśnił mi na czym polega ten zabieg i jak powinnam się do niego przygotować. Stworzył też wirtualną wizualizację mojej twarzy z policzkami po zabiegu. Wyglądałam znacznie lepiej. Muszę wykonać podstawowe badania lekarskie, a potem pozostaje mi tylko czekać na wizytę. Już kolejnego dnia będę mogła wyjść do domu, więc pobyt wyniesie tylko dobę. Podobno mnóstwo osób decyduje się na taki zabieg. 

Cierpliwość nie jest moją mocną stroną. Jednak muszę się w nią uzbroić. Jestem pełna pozytywnych myśli, wiem, że trafiłam na kompetentne osoby, które wiedzą co robią. Moja twarz będzie się teraz prezentować o wiele lepiej. Już nie mogę się doczekać. Ciekawe, czy moi bliscy mnie rozpoznają, jak już będzie po wszystkim – czas pokaże.