Pamiętam jak się cieszyłam, gdy chodziłam na zakupy z mamą i kupowałyśmy jakieś potrzebne dla mnie rzeczy. Zawsze dbałam o wszystko, ponieważ szanowałam pieniądze już od najmłodszych lat. Wiele rzeczy zostało mi do dziś, w nienaruszonym stanie, bo miałam małą obsesję na punkcie porządków i czyszczenia wszystkiego co mam w swoim wyposażeniu.

Najlepsze podróże z plecakiem coolpack

plecak coolpackGdy skończyłam gimnazjum i stałam się już prawie dorosła, to postanowiłam, że mój plecak coolpack który był zachowany w stanie idealnym, wcale nie nada się do wyrzucenia. Mogłam go przecież wykorzystać do innych celów. Miał kilka przegródek i był bardzo pojemny więc dużo rzeczy mi się tam mieściło. Postanowiłam, że będę go wykorzystywała do podróży. Na jeden czy dwa dni starczał mi całkowicie. W większą przegrodę wkładałam ciuchy na przebranie i kosmetyki, a w mniejszą telefon, portfel i jakieś tam ładowarki. Przyznam, że było to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie musiałam wykrzywiać sobie kręgosłupa, jak to bywa w przypadku toreb na jedno ramię. Plecak powoduje, ze tego obciążenia się tak nie czuje. Jest nam wygodnie i mamy wszystko pod ręką. Cieszyłam się, że przez tyle lat, gdy mi służył, nic się z nim nie stało i mogę z niego nadal korzystać. Większość moich znajomych używa tylko jakichś modnych torebek. Jednak nie mają pojęcia, jak bardzo sobie szkodzą tym na kręgosłup. Mój plecak prezentował się lepiej od tych ich torebek. Bardzo mi się podobał i nie było mi wstyd z nim chodzić nawet, gdy dorosłam.

Podstawą dobrej wycieczki jest oczywiście posiadanie ze sobą wszystkich niezbędnych przedmiotów. Zwłaszcza kobieta, musi mieć ze sobą wszystko co najważniejsze, a ja byłam zadowolona, że mój plecak spisywał sięna wszystkich platformach. Bo i w szkole i poza nią.