Energooszczędne żarówki led prosto od producenta. Widzieliśmy taki szyld razem z mężem, jak wracaliśmy do domu i od razu zastanawialiśmy się, co takiego jest innowacyjnego w oświetleniu. Owszem, mieliśmy już parę żarówek led w swoim mieszkaniu, jednak kupowane były one dawno temu i myśleliśmy, czy może faktycznie nie wymyślono czegoś nowego w tym zakresie.

Żarówki na każdą kieszeń

żarówki led mr16Stwierdziliśmy, że po powrocie do domu przejrzymy różne portale w internecie i fora, na których przesiadują najczęściej pracownicy firm oświetleniowych i elektrycy i sprawdzimy, czy faktycznie żarówka led jest tak dobrym rozwiązaniem, jak jest reklamowana. Po zasięgnięciu niezbędnych informacji już wiedzieliśmy, że branża oświetleniowa stale się rozwija, stąd też warto nadążać za nowymi trendami i zdecydować się na zainwestowanie w różne produkty pochodne do żarówek led, takie jak naświetlacze, czy może taśmy led. Jednakże to właśnie żarówki led mr16 były obiektem naszych zainteresowań. Szybko znaleźliśmy odpowiedni dla nas sklep w internecie posiadający chyba wszystkie produkty, które kiedykolwiek zostały wymyślone. Stwierdziliśmy z żoną, że moglibyśmy mieć je wszystkie, jednakże na pewno nasz budżet na to nie pozwalał. Chodziło przecież o jak największą oszczędność na prądzie w skali roku, dlatego chcieliśmy odpowiednio dobrze przemyśleć taką inwestycję. Szybko okazało się, że żarówka led, którą się zainteresowaliśmy wiąże się z kilkunasto procentowym rabatem na pierwsze zamówienie w sklepie z oświetleniem.

Stąd też nie czekaliśmy ani chwili dłużej i zdecydowaliśmy się kupić kilka sztuk takich żarówek, które znajdą swoje miejsce w całym naszym mieszkaniu. Montaż był dziecinnie prosty. W zasadzie, to nie musieliśmy robić niczego nadzwyczajnego, a jedynie wkręcić żarówkę do lampy.