Mam kuchnię niedużą, a może i nawet nie chodzi tu o rozmiar to raczej o ustawność. Trudno mi było znaleźć jakieś sensowne meble do kuchni, więc postanowiłam zlecić tę pracę stolarzowi. Kuchnia na wymiar miała być dla mnie rozwiązaniem idealnym.

Jakim olejem najlepiej zabezpieczyć blat kuchenny?

oleje osmo do blatówPewnego dnia, mój stolarz, zapytał mnie czym wykończyć meble. Czy mam jakieś specjalne wymagania co do oleju czy lakieru, spojrzał tu na moją małą córeczkę. Wiedział, że moimi wyborami kieruje zawsze poczucie bezpieczeństwa. Powiedziałam, że spojrzę na środki zabezpieczające drewno i jutro dam mu znać. W Internecie trafiłam na oleje Osmo. Już wtedy przyciągnęły moją uwagę. Zaczęłam czytać więcej i zawęziłam poszukiwania do oleje osmo do blatów kuchennych. Wydawało mi się, że znalazłam produkt idealny dla dziecka i dla człowieka. Ba! nawet dla drewna, jak dalej wyczytałam. Właściwie nie potrzebowałam więcej informacji, bo doczytałam, że się nie łuszczy, nie reaguje na pot i ślinę, nie pęka, nie odpryskuje i co najważniejsze! – jest bezpieczny dla zabawek dziecięcych. Więcej czytać o produkcie nie musiałam. Poczytałam o firmie Osmo. Informacje, które znalazłam zdecydowanie mnie zadowoliły. Jeszcze postanowiłam zapytać o zdanie swojego stolarza. Miał duże doświadczenie. Gdy powiedziałam mu o moim wyborze, powiedział, że nie spodziewał się niczego innego. Oczywiście poleciłby go, ale wiele klientów sądziło by, że chciałby ich naciągnąć dlatego pozwala klientom sam wybierać materiały. On tylko z nich tworzy. Powiedział jednak, że dobrze wybrałam.

Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze. Żaden inny argument by tak na mnie nie podziałał. Cena to tylko umowna kwota, wypisane zalety – to może być działka marketingowców, ale międzynarodowe normy bezpieczeństwa są dla mnie mocno obiektywne.