Jako młody człowiek poszukiwałem odpowiedniego zatrudnienia. Ukończyłem technikum i nie chciałem iść na studia. Uznałem, że nie ma kierunku, który mi odpowiada i na razie wolę zająć się życiem zawodowym. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chciałem być dłużej na utrzymaniu rodziny.

Uczyłem się montować szambo w nowej pracy 

szamba betonowe mazowieckiePrzeglądając oferty przez bardzo długi czas nie było nic ciekawego. Jednak pewnego dnia mój kolega podpowiedział mi, że pewna firma z Warszawy, która zakłada szamba szuka pracownika do montażu. Na początku myślałem, że to jakiś nie śmieszny żart. Jednak później dowiedziałem się, że będę mógł liczyć na szkolenia, awans, stabilną pensję oraz wszelkie dodatki socjalne. To bardzo zachęciło mnie do stawienia się na rozmowę kwalifikacyjną. Na niej standardowo musiałem odpowiedzieć na kilka ogólnych pytań. Omówiliśmy również warunki mojego zatrudnienia oraz obowiązki. Spodobałem się i zaproszono mnie na dzień próbny. To było dla mnie bardzo stresujące przeżycie, ponieważ nowe otoczenie zawsze wywoływało u mnie wielki nie pokój. Na szczęście nie było tak źle i sprawnie sobie poradziłem z każdą trudnością. Już następnego dnia pokazano mi jak montować szamba betonowe mazowieckie. To również wymagało odrobiny wiedzy oraz sprytu. Jednak na to miałem jeszcze trochę czasu. Jako młody pracownik mogłem jeszcze wszystkiego się uczyć. Nikt nie miał problemu, że czegoś nie wiem. Szamba betonowe, które miałem montować były w tych okolicach bardzo popularne.

Na dodatek z dnia na dzień przybywało klientów i czasami brakowało rąk do pracy. Mieliśmy tam sporo obowiązków. Na szczęście szybko się uczyłem i opanowałem sztukę montażu szamb. Dużo pomogli mi moi nowi koledzy, którzy chętnie służyli pomocą. Cieszyłem się, że mogę liczyć na ich doświadczenie i wiedzę.