W moim mieście w końcu skończyli budowę galerii wraz ze wszelkimi detalami. Następnego dnia miało być otwarcie, zakończone wielką zabawą wieczorną. Nie mogłam tego ominąć, zwłaszcza, że bardzo lubiłam takie wydarzenia. Przygotowałam już sobie nawet ładny strój i oczekiwałam, ile czasu zostało do rozpoczęcia tej hucznej zabawy.

Petardy w niskiej cenie na zabawę

tanie fajerwerki ze sklepu internetowegoMój przyjaciel miał obsługiwać całą imprezę pod względem muzyki oraz dodatków. Można znaleźć tanie fajerwerki ze sklepu internetowego dobrej jakości do kupienia przez cały rok. Prosiłam przyjaciela, aby wcześniej pokazał mi, jakie robią rozbłyski, chociażby na zdjęciach z internetu, bo bardzo uwielbiałam wszelkie rozbłyski, ładne lampki ogrodowe i kule dyskotekowe. Jednak nie chciał mi nic pokazać, mówiąc, że ma być to dla nas wszystkich niespodzianka. Ja to zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana i chciałam wszystko wiedzieć od razu. Postanowiłam jednak, że się wstrzymam i zaczekam. Oj było warto. Jak tylko zrobiło się ciemno, był toast, a razem z nim rozbłysnęło się na całym niebie kilkoma kolorami. To był fantastyczny widok. Jeszcze nigdy nie widziałam takich petard. Jedyne jakie oglądałam to jakieś złote, czerwone lub zielone. A tutaj proszę, cała tęcza. Byłam zachwycona i podziwiałam rozbłyski przez kilkanaście dobrych minut. Wszyscy świetnie się bawili i cieszyliśmy się, że możemy w tak miły sposób celebrować otwarcie naszej nowo powstałej galerii. Oby więcej takich atrakcji.

Cieszyłam się, że w końcu mamy galerię i w naszym mieście zaczyna coś się dziać. Mam nadzieję, że wszystko teraz ruszy i miasto bardziej się rozwinie, bo do tej pory było raczej ciche. Może częściej będą nam organizować takie pokazy fajerwerków. Bardzo na to liczę, bo było wspaniale i nieźle się bawiłam.