Moja siostra od lat chciała założyć własny interes. Od kiedy tylko pamiętam mówiła, że nie nadaje się żeby pracować na etacie. w sumie to chyba wszystko jej tam nie pasowało. I nie pamiętam kiedy by nie narzekała na pracę.

Zakup kontenera handlowego

kontenery handloweJej mąż zarabia dobrze i w sumie było ją stać żeby robić coś na własną rękę. Najpierw skończyła różne kursy florystyczne a potem stwierdziła, że otwiera kwiaciarnie. Długo jednak nie mogła znaleźć lokalu w dobrej lokalizacji. Szwagier powiedział, że może lepszym rozwiązaniem byłby kontener handlowy, który możny by postawić gdzieś w dobrej lokalizacji. Siostrze bardzo spodobał się ten pomysł. A takie kontenery handlowe można zamówić przez internet. Siostra długo zastanawiała się nad tym jaki by się jej podobał najbardziej. I w sumie jej zdanie najładniejsze były takie, które miały najwięcej okien. A można wręcz powiedzieć, że były praktycznie całe przeszklone. W ten sposób już z zewnątrz były by widoczne piękne kwiaty i kompozycje, które siostra będzie chciała ustawić właśnie blisko okien. Oczywiście byłaby to jakaś forma reklamy i prezentacji asortymentu. A te kontenery handlowe nie kosztują też dużo. W sumie przecież jest to lokal niezbyt dużych rozmiarów. Po tym jak siostra wybrała taki model kontenera, który jej zdaniem był najładniejszy szwagier przystąpił do zamówienia. Okres oczekiwania nie jest długi. Także już za jakiś czas kontener został przywieziony. I muszę przyznać, że prezentował się bardzo dobrze.

Do tego był też większy niż przypuszczałam początkowo. Siostra po jakimś czasie świetnie go też zagospodarowała. I w sumie okazało się, że jej kwiaciarnia stała się bardzo popularnym miejscem. Szybko miała klientów, którzy do niej wracali i jeszcze przyprowadzali następnych.