Lucyna dobrze wyszła za mąż. Jakub ma własną firmę i zarabia całkiem niezłe pieniądze. Ostatnio kupili trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta i Lucyna sama je urządzała. Została zaproszona na kawę do niej i miałam obejrzeć jak urządziła wszystko.  

Mieszkanie z meblami z litego drewna wygląda luksusowo

meble z litego drewnaChętnie przyjęłam zaproszenie, ponieważ byłam bardzo ciekawa jak mieszka Lucyna. Zawsze chwaliła się, że ma wyjątkowo dobry gust i potrafi świetnie umeblować każdy lokal. Umówiłyśmy się na czwartek, bo ten dzień każdej z nas pasował. Kiedy weszłam do jej mieszkania to od razu mi się spodobało. Wszędzie były meble z litego drewna i wyglądało wszystko bardzo luksusowo. Lucyna sama wybrała projekt a meble zostały wykonane na zamówienie. Wiedziałam, że stać ją na wiele i cieszyłam się, że tak dobrze jej się powodzi. Opowiedziała mi, że znalazła namiar na firmę, która wykonuje meble z litego drewna na zamówienie i postanowiła z nimi podjąć współpracę. Właściciel tej firmy jak się później okazało to ojciec jednej z naszych koleżanek z liceum. Lucynie świetnie się z nim rozmawiało i zrobił dla niej dokładnie takie meble, jakie chciała mieć. Kuchnia mi się najbardziej podoba. Jest taka przestronna i nowoczesne. Wszędzie są meble z drewna i nawet stół w jadalni jest porządnie wykonany. Chciałabym mieszkać w tak urządzonym mieszkaniu i przyznałam Lucynie, że ma na prawdę świetny gust, którego można jej pozazdrościć. To popołudnie spędziłyśmy bardzo miło i dużo rozmawiałyśmy o dawnych czasach.

W domu opowiedziałam Patrykowi o wizycie i powiedziałam, że też w naszym przyszłym domu będę chciała mieć takie eleganckie meble. Patryk nie ma swojej firmy, ale jest pracowity i wiem, że w życiu na pewno daleko zajdzie. Mocno w niego wierzę.