Pracuję w na prawdę świetnej firmie. Pracodawca dba o każdego swojego pracownika i otrzymujemy bardzo ciekawe nagrody. Poza tym mamy karty medyczne do prywatnych placówek, czy tańsze ubezpieczenia oraz wejściówki na siłownię oraz basen.

Większość pracowników zainteresowała się kursem angielskiego

kurs angielskiego dla firm warszawaDoceniam swojego pracodawcę, ponieważ inwestuje w nasz rozwój oraz zapewnia nam wiele interesujących atrakcji. Niedawno też dostaliśmy wszyscy informację drogą elektroniczną, że będą realizowane w naszej firmie zajęcia z angielskiego dla zainteresowanych. Zajęcia mają być dla nas całkowicie darmowe, ponieważ koszt w całości ponosi pracodawca. Znam tę szkołę, która organizuje kurs angielskiego dla firm warszawa i wiem, że są świetni w nauczaniu. Chętnie zapisałam się na takie zajęcia. Musimy stworzyć minimum trzy grupy, żeby projekt w ogóle ruszył. Miałam nadzieję, że wielu pracowników się na to zdecyduje. Zajęcia na dodatek mają się odbywać w siedzibie naszej firmy i nigdzie nie trzeba jechać. Mi to pasowało. Zgłoszenia były przyjmowane do piątku do dwunastej. Nie wiedziałam ile osób się zapisało. W poniedziałek dostaliśmy oficjalną odpowiedź w tej sprawie. Zgłosiła się duża ilość chętnych i utworzone zostaną cztery grupy. Każdy napisze test, żeby wiadomo było do jakiej grupy się kwalifikuje. Są różne poziomy zaawansowania. Dobrze, że szkoła, która organizuje kurs angielskiego dla firm warszawa będzie nas uczyć, ponieważ dowiedziałam się, że są najskuteczniejsi i można się dużo nauczyć.

Zajęcia odbywają się codziennie po pracy. Każda z grup ma zajęcia raz w tygodniu po półtorej godziny. Chodzę od niedawna a już potrafię lepiej mówić po angielsku i zrozumiałam większość zasad gramatycznych. To był fajny pomysł naszego pracodawcy.