W naszej miejscowości powstała nowa firma, która zajmować się będzie w profesjonalny sposób galwanizacją za pomocą chromu i cynku. Ma to oczywiście pomóc sporej liczbie osób, której dany sprzęt narażony jest na szybka korozję, a dzięki galwanizacji będzie on zdecydowanie dłużej służył swoim właścicielom i nie trzeba będzie kupować nowego sprzętu, który czasami jest bardzo drogi.

Chromowanie techniczne

galwanizacja technicznaJak się okazuje na rynku dominuje głównie chromowanie techniczne, gdyż chrom jest najprościej dostępnym pierwiastkiem na rynku i czas pokrycia jednej części tym sposobem jest obecnie najszybszy. W dzisiejszych czasach jeżeli chcemy aby galwanizacja techniczna odbyła się szybko i sprawnie powinniśmy wybrać właśnie chrom. Dodatkowo jest to główny rynek jaki chce zdominować nowo powstała forma, gdyż jest ciągle mało firm świadczących takie usługi. Najwięcej osób jest zadowolonych z użycia chromu do swoich pojazdów mechanicznych. Prezentuje się ona bardzo ładnie na nowych motocyklach czy tez na felgach sportowych aut. Bardzo mocno się błyszczy i widać go z kilku set metrów, także zdecydowanie chromowanie podnosi jakość wizualną wielu aut a dodatkowo, chroni części przed korozją. Firma zajmować się będzie przede wszystkim nakładaniem takiego chromu na powierzchnie ze stali, brązu i miedzi a także innych mieszanek metali, także większość osób będzie mogła tutaj oddać swoje części czy też większe maszyny do galwanizacji.

Jest to dopiero początek pracy firmy, a już ma ona zamówienia od miejscowych kolekcjonerów aut na chromowanie sporej liczby części do zabytkowych aut. Dodatkowo firma ma w planach podpisać spory kontrakt z miejscowym producentem narzędzie, także chromowane będą również liczbę śruby, które wytwarzane są w tym zakładzie.