Postanowiłem wziąć udział w firmowym konkursie dla pracowników. Osoba, która uzyska największy wynik sprzedażowy wygra pobyt w jednym z hoteli, z którym często współpracujemy. Taki wyjazd na weekend zdecydowanie by mi odpowiadał.

W hotelu w weekend było dużo konferencji

hotele konferencyjne w trójmieścieSzef zna liczne hotele konferencyjne w trójmieście i często tam jeździ na różne spotkania. Wybrał taki, w którym jest spa, basen i pełen komfort. Jest to bardzo atrakcyjna nagroda dla pracowników i wszyscy walczyliśmy o wygraną. Pojechać mogą tylko trzy osoby, które osiągną najwyższe wyniki. Wiedziałem, że sam nie chciałbym jechać, ale w kilka osób to już na pewno będzie fajna zabawa. Na koniec miesiąca ogłoszono wyniki i udało mi się! Jadę razem z Markiem i Januszem już w ten weekend. Wiedzieliśmy, że wszystkie hotele konferencyjne w trójmieście, z których korzysta szef są na bardzo wysokim poziomie i już nie mogliśmy się doczekać wyjazdu. Na miejscu było sporo ludzi, ponieważ aktualnie odbywało się kilka konferencji. Zupełnie nam to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Spotkaliśmy tam wielu kontrahentów, z którymi współpracuje nasza firma i spędziliśmy razem piątkowe popołudnie. Korzystaliśmy ze wszystkich atrakcje, które były dla nas przewidziane i nie ukrywam, że odpocząłem jak nigdy. W sobotę z rana odbyła się jedna duża konferencja i spotkałem tam swojego poprzedniego szefa. Chwilę porozmawialiśmy i dowiedziałem się, że planuje podjąć współpracę z naszą firmą. To się dopiero mój szef ucieszy, bo to bardzo duża firma.

Z żalem wracaliśmy do domu. Pobyt w hotelu był bardzo udany i jak jeszcze będzie jakaś nagroda tego typu to koniecznie wezmę udział w konkursie. Taki pobyt zmotywował mnie to jeszcze cięższej pracy, bo wiem, że mogę na tym tylko zyskać.