W takiej branży jak moja to człowiek musi działać sprawnie i być rozeznany we wszystkich przepisach. Swego czasu był u mnie zatrudniony chłopak, który skończył prawo medyczne, jednak wyjechał za granicę i muszę znaleźć teraz jakieś zastępstwo. 

Potrzebujemy dobrej opieki prawnej

Opieka prawnaW mojej firmie najlepsza opieka prawna jest wskazana a ja sam nie mam czasu na załatwiania wszystkich spraw. Mój kolega po fachu, który oferuje ściąganie należności zasugerował mi, że potrzebny jest mi prawnik dla firmy, który wszystkim się zajmie a ja o nic nie będę musiał się martwić. Wiem dobrze, że prawnik dla firmy to genialne rozwiązanie i postanowiłem zatrudnić najlepszego specjalistę w tym fachu. Dostałem namiary na najlepszego prawnika, którego polecił mi znajomy. Owszem, ceni się ten człowiek, ale zdecydowanie warto w niego zainwestować. Wystąpiłem do niego z ofertą współpracy i czekałem na odzew. Ważne jest, że studiował on również prawo medyczne i wiem, że od niego opieka prawna będzie na pewno kompleksowa. Odezwał się do mnie po kilku dniach i umówiliśmy się na spotkanie. Wyjaśniłem dlaczego potrzebny jest mi prawnik dla firmy i wskazałem jakie obowiązki wchodzą w grę. Dodałem, że taka opieka prawna jest dla mnie sprawą najważniejszą i jestem w stanie zgodzić na wszystkie warunki jakie mi postawi. Facet był średniego wzrostu w wieku około czterdziestu lat. Widać od razu było, że jest on doświadczony a opieka prawna dla niego to sama przyjemność. Zgodził się dla mnie pracować jako prawnik dla firmy i byłem dość zadowolony.

Dogadaliśmy szczegóły współpracy i następnego dnia miał pojawić się u mnie w firmie. Prawnik dla firm zostanie przedstawiony wszystkim pracownikom. Muszę jeszcze przygotować dla niego gabinet. Cieszę się, że zgodził się na tę współpracę. Teraz mogę być spokojny.