Łukasz mi się oświadczył w lutym zeszłego roku. Oczywiście to był najpiękniejszy dzień w moim życiu, ponieważ wiedziałam, że to właśnie z tym człowiekiem chcę spędzić resztę swojego życia. Jesteśmy na etapie organizowania wesela i wspólnie uznaliśmy, że chcemy dostać konkretne prezenty od gości. Stworzyliśmy własną listę potrzeb.

Cieszę się, że lampy podłogowe znaleźliśmy w prezentach

lampy podłogoweMnie przede wszystkim interesowały kinkiety, które chcę zamontować w naszym nowym mieszkaniu. W rodzinie bardzo się spodobał nasz pomysł co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do działania. Pojechałam do sklepu, by wybrać produkty, które chciałabym dostać w prezencie ślubnym. Łukasz zrobił to samo i dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu. W sklepie spodobały mi się lampy sufitowe i już widziałam jak wyglądają w moim mieszkaniu! Przejrzałam wszystkie lampy nowoczesne i wybrałam kilka, które mi się spodobały. Uznałam też, że wybiorę różne lampy klasyczne, żeby to goście ostatecznie zdecydowali jaki model dostaniemy w prezencie. Będzie ten efekt niespodzianki. Kawałek dalej w sklepie były lampy podłogowe stojące, które Łukasz chciałby mieć zamontowane w przedpokoju i również wybrałam kilka interesujących modeli. Łukasz całkowicie powierzył mi wybór ale świetnie znam jego gust i wiem, że lampy podłogowe, które wybrałam również jemu się bardzo spodobają. Kawałek dalej były lampy stołowe, ale mam już inną wizję w kuchni i uznałam, że pominę ten dział. W przyszłości, jak dorobimy się własnego domu to pierwsze w co zainwestujemy, to będą na pewno lampy stołowe.

Bardzo miło spędziłam czas w tym sklepie mimo iż nie dokonałam żadnych zakupów, co nie leży w mojej naturze. Wszystkie lampy nowoczesne, które wybrałam są piękne. Na liście będzie umieszczona nazwa sklepu oraz kod produktu. Goście łatwo znajdą produkty.