Jestem nowym pracownikiem w galerii budowlanej. Do tej pory nie miałam żadnego doświadczenia w tej branży. Studiuje zaocznie i żeby się sama utrzymać w nowym mieście muszę mieć pracę. Moi rodzice chcą mi co miesiąc przesyłać pewna kwotę pieniędzy ale ja chciałabym się usamodzielnić.

Grzejniki pokojowe są zawsze w cenie

grzejniki pokojoweSklep zatrudnił mnie na razie na okres próbny. Muszę nauczyć się wszystkiego o moim dziale. Po miesiącu będę miała testy i jeśli sobie poradzę to dostanę umowę na dłuższy czas. Będę odpowiedzialna za doradzanie klientom przy zakupie grzejników. Grzejniki do tej poty nie były tematem moich zainteresowań. Nie musiałam się o nich uczyć ani w szkole ani poza nią. Teraz mam szanse żeby nadrobić zaległości w tej branży. Grzejnik jest moim przyjacielem szczególnie zima. Jestem wyjątkowym zmarzluchem i nie wyobrażam sobie zimy bez ciepłego grzejnika. Koleżanka, z która będę obsługiwać klientów pokazała mi swojej notatki, które otrzymała jak zaczynała prace na tym dziale. Wydajne grzejniki pokojowe byłe w notatkach bardzo szczegółowo opisane. Grzejniki dekoracyjne tak samo. Dzięki notatkom będę mogła śmiało podejść do testu, który odbędzie się po miesiącu próbnym. Muszę tylko na spokojnie sobie wszystko poczytać. Grzejniki cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Teraz jest sezon na różnego rodzaju remontu a dodatkowo grzejniki maja aktualnie dobra cenę i dlatego nas dział ma wyjątkowa sprzedaż. Koleżanka na ty, dziale pracuje już dłuższy czas i ona pomoże mi się wszystkiego nauczyć. Sama pamięta swoje początki i wie, ze teraz wszystko wydaje mi się straszne do ogarnięcia ale po krótkim czasie będę już wszystko wiedziała o grzejnikach.

Obsługa klienta idzie mi całkiem dobrze. Po tygodniu już mniej więcej kojarzę gdzie znajdują się jakie modele grzejników. Koleżanka często mnie chwali a to dodatkowo mnie motywuje do lepszej jakości w pracy.