Zapisałam się na kurs fotografii. Dzisiaj mieliśmy bardzo ciekawe zajęcia. Specjalista pokazywał nam swoje prace z różnych uroczystości. Rozmawialiśmy jak zdjęcia powinno się wykonywać. Jakie są aparaty dostępne na rynku.

Fotografia to moja pasja

fotografiaNie każdego stać na profesjonalne sprzęty do wykonywania zdjęć ale znając technikę można zrobić na prawdę bardzo ładne zdjęcia ślubne i nie tylko. Kurs odbywa się w weekendy w mieście Bydgoszcz, najlepsze jest to, że kurs jest całkowicie darmowy. Koszty pokrywane są z funduszy unijnych. Dla mnie to bardzo dobry sposób na podniesienie swoich umiejętności a także na zdobycie nowych doświadczeń, które na pewno będą wykorzystywać w trakcie robienia zdjęć. Niedroga fotografia z Bydgoszczy zawsze była dla mnie ważna. Wydawała mi się jednak trudna. Zdjęcia, które robiłam nie do końca mi się podobały. Dlatego ciesze się, z e mam możliwość pracy z fotografem, który zna się na rzeczy i w prosty sposób wytłumaczy mi jak należy współpracować z aparatem. Fotograf ma na prawdę ogromna wiedzę. Używa bardzo profesjonalnych słów. Wyjaśnia nam szczegółowo każde obce dla nas pojęcia i odpowiada nam na każde pytania. Swoja pracę z fotografią zaczynał od zdjęć ślubnych. Fotograf na wesele jest często poszukiwany w naszej miejscowości. Fotograf może całkiem dobrze zarobić wykonując zdjęcia na ślubach i weselach. Gdybym była dobra w tej branży mogłabym obie dorobić. Na razie jeszcze nie czuję się na siłach ale może w przyszłości będę miała taką możliwość. Kurs jest bardzo ciekawy. Poznałam sporo osób w moim wieku. Mamy dużo wspólnych tematów.

Najczęściej rozmawiamy o fotografii i zdjęciach ślubnych. Niedługo moja przyjaciółka bierze ślub jeżeli się zgodzi zrobię im za darmo sesję ślubną. Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się podszkolić swoje umiejętności.