Mój szef to bardzo fajny facet. Zawsze dba o to, żeby jego przedsiębiorstwo miało mnóstwo zleceń i dzięki temu zawsze mamy pewną robotę. Ja pracuję w tej firmie jako kierowca i dostarczam materiały na teren prac, gdzie nasi fachowcy wykonują układanie kostki brukowej.

Pomoc w układaniu kostki brukowej

układanie kostki brukowejCzęsto transport ma miejsce na terenie Torunia, ale często też obsługujemy inne miasta wojewódzkie. Ostatnio coraz częściej odwiedzamy ogrody, gdzie klienci chcą, żeby na ich terenie była położona właśnie kostka brukowa. Dla mnie to nie ma znaczenia gdzie dostarczana jest nasza kostka brukowa, ponieważ jestem tylko kierowcą. Toruń to ja znam jak własną kieszeń i dojadę w każde miejsce. Czasami razem ze mną jeździ Marcin, który właśnie wykonuje sprawne układanie kostki brukowej w Toruniu u naszych klientów. Dobrze się dogadujemy i chętnie go zabieram. Głównie on sam wykonuje układanie kostki brukowej, ale jak są jakieś bardzo duże zlecenia, to szef wysyła kilku chłopaków. Wtedy oni jadą osobno a ja dostarczam materiały. Kostka brukowa, którą dostarczam jest odpowiednio zabezpieczana i jeszcze żaden klient nie reklamował naszych produktów. Lubię swoją pracę i dobrze się dogaduję nie tylko z szefem, ale ze wszystkimi pracownikami. Jestem osobą komunikatywną co jest bardzo przydatne w relacjach. Kiedyś jak Marcin jechał na układanie kostki brukowej to zapytał mnie czy mógłbym mu pomóc. Do pracy były wtedy dwa ogrody i on sam obawiał się, że nie zdąży przed szesnastą a tego dnia spieszył się do lekarza. Układanie kostki brukowej dla mnie to żadna filozofia i się zgodziłem.

Tego dnia nie miałem więcej kursów i mogłem z nim zostać, żebyśmy razem ogarnęli te ogrody. Dzięki temu Marcin zdążył na czas do domu i był mi naprawdę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc. O to chodzi w robocie.