Moja koleżanka ze swoim chłopakiem ma naprawdę bardzo duży dom. mieszka we Wrocławiu jednak nie w samym centrum. Także jeśli chciałaby założyć jakiś interes w tym domu to musiałaby się naprawdę zastanowić nad tym co to miałoby takiego być.

Skup akumulatorów i dobry biznes

skup akumulatorówNa początku myślała o tym ,żeby może jakiś zakład fryzjerski czy solarium otworzyć. Jednak nie jest tam tak łatwo dotrzeć także myślę, że klientek za dużo także by nie było. Chłopak koleżanki jest mechanikiem samochodowym i chciałby żeby było tam coś takiego na czym się zna. On także długo myślał nad tym co by można było tam zrobić. I wpadł na chyba dobry pomysł żeby tam był skup zużytych akumulatorów bo takich skupów we Wrocławiu jest mało. A powodzenie takiego interesu nie zależy od tego w jakim miejscu taki skup zużytych akumulatorów się znajduje. Koleżanka na początku nie była przekonana do tego pomysłu. Jednak chłopak zaczął jej pokazywać na czym taki interes polega. Taki konkurencyjny skup akumulatorów może być naprawdę dobrym interesem a w przeciwieństwie od innych pomysłów jakie mieli naprawdę nie wymaga jakiś wielkich nakładów finansowych. Także nawet jeśli coś pójdzie nie po ich myśli to nie stracą zbyt wielu zainwestowanych pieniędzy. Zresztą powodzenie tego interesu zależy w dużej mierze do tego jaką oni sami będą mieli determinacje. Bo oczywiście taki skup akumulatorów odwiedzają osoby, które chcą sprzedać swój stary akumulator. Ale jeśli chce się naprawdę zarobić to trzeba samemu szukać osób, które sprzedadzą od razu jakąś większą ilość. Na przykład na dużych gospodarstwach czy w firmach. I wtedy jest to naprawdę świetny interes.

Czyli wszystko zależy od determinacji a możliwości są nieograniczone. Koleżanka zgodziła się by spróbować. Powiedziała mi, że zrobi naprawdę dużo by ten biznes się obronił.