Zostałam mamą tydzień temu. Urodziłam śliczną córeczkę. To moje pierwsze dziecko więc nie mam dużego doświadczenia. Moja przyjaciółka ma już dwójkę dzieci i ona wiele mi pomogła w trakcie ciąży.

Biustonosze dla karmiącej wynalazł geniusz

biustonosz dla karmiącychDoradziła mi jakie rzeczy kupować dla maluszka i dla siebie. Ja bardzo się upierałam, żeby w trakcie ciąży kupić sobie biustonosz do karmienia. Asia mi to odradzała. Prosiła żebym się wstrzymała. Bielizna ciążowa nie może być kupowana na zapas. Trzeba kupować ją na bieżąco. Nigdy nie wiadomo jak zmieni się ciało w trakcie ciąży i już po niej. Bielizna ciążowa, którą sobie zakupiłam jest bardzo wygodna. W ogóle się jej nie czuje. Materiał jest wysokiej jakości. Bielizna ciążowa jest droższa niż zwykła ale nie warto na tym oszczędzać. Jeśli chodzi o stanik dla matek karmiących postanowiłam się posłuchać mojej bardziej doświadczonej przyjaciółki. Stwierdziłam ostatecznie, że biustonosz do karmienia nie można kupić na zapas. Nie wiem ile przytyje i jak zmieni się moje ciao. Biustonosz dla karmiącej musi być dopasowany. Nie może być ani za luźna ani za ciasna. Przyjaciółka pokazała mi stronę internetową, z które ona sama zamawiała biustonosz do karmienia. Na stronie internetowej jest spory wybór. Wszystkie wyroby są dobrej jakości. Elegancka bielizna ciążowa także jest u ich dostępna. Postanowiłam zamówić sobie jeden egzemplarz w kolorze czerwonym. Mojemu mężowi na pewno bardzo się spodoba. Przyjaciółka mówiła, że taki sam komplet dostała od swojej teściowej jak była w ciąży. Upatrzyłam sobie kila biustonoszy do karmienia.

Jak tylko urodzę to od razu wejdę na ta stronę i zamówię sobie biustonosze, które sobie dzisiaj upatrzyłam. mam nadzieję, ze będą jeszcze dostępne. Jestem wdzięczna przyjaciółce, że pokazał mi ta stronę internetową.