Niedawno byłam z mężem w bardzo eleganckiej restauracji. Mąż zabrał mnie tam ponieważ mieliśmy rocznicę ślubu i chciał mi sprawić przyjemność. Zawsze ja przygotowuję w domu jakąś kolację.

Hokery były eleganckie

hokeryAle tym razem mąż powiedział, że w końcu jest to nasz dzień i mam nie spędzać go w kuchni przygotowując dla nas kolację. Prawdę mówiąc to ja lubię gotować i wcale nie przeszkadza mi to, że praktycznie co roku w taki właśnie sposób obchodziliśmy ten dzień. Jednak nie powiem, że nie zrobiło mi się miło gdy mąż powiedział, że zarezerwował stolik na wieczór w bardzo dobrej restauracji. Taki wieczór na pewno też będzie wyjątkowy i wspaniały. W restauracji do której poszliśmy było naprawdę bardzo ładnie. Za założyłam bardzo elegancką sukienkę i dobrze bo ona bardzo dobrze pasowała do tego wnętrza. W tej restauracji były nowoczesne krzesła, które od razu przyciągały wzrok. Chciałabym mieć takie krzesła do jadalni ale obawiam się, że ich koszt pewnie był bardzo wysoki. Przy barze w rzędzie ustawione były bardzo eleganckie hokery, których była naprawdę dużo. Na każdym stoliku stał bardzo dyskretny bukiecik kwiatów i oczywiście świece. Mi ten wystrój bardzo się spodobał. Ogólnie bardzo miło spędziliśmy ten wieczór. Jedzenie w tej restauracji było naprawdę wyśmienite a zamówiłam specjalnie takie jedzenie, którego wcześniej nie jadłam. Chciałam spróbować czegoś czego nigdy wcześniej nie jadłam. W sumie uważam, że taki wieczór był na pewno dużo lepszy niż gdybym przygotowywała pół dnia jakąś kolację dla nas.

Na pewno nie miałabym czasu na to żeby ubrać się ładnie i nie potrafiłabym się odprężyć tak jak zrobiłam to w restauracji. Nawet nie wnikałam w to ile kosztowała to kolacja bo bałam się, że taka informacja mogłaby mi tylko zepsuć tak dobry humor.