Cześć, mam na imię Adam. Od kilku lat moją wielką pasją są makiety, szczególnie te architektoniczne. Być może nie jest to standardowe hobby, ale zapewniam was, że jest bardzo wciągające. U mnie wszystko zaczęło się jakieś pięć lat temu.

Modele architektoniczne są fascynujące

modele architektoniczneKiedy zobaczyłem u mojej siostry próbne modele domów przygotowane przez architekta, który miał zaprojektować jej prawdziwy domu. Byłem zafascynowany techniką i drobiazgowością wykonania tego projektu. Tamtego dnia modele architektoniczne stały się moją pasją. A model domu mojej siostry, stał się pierwszym eksponatem w mojej kolekcji. Dzisiaj mam w swoim posiadaniu ponad 200 egzemplarzy i nie są to tylko modele domów, ale również statków kosmicznych, osiedli mieszkaniowych. Sam również wykonuje makiety architektoniczne jednak poziom ich wykonania znacznie odbiega od tych, które wykonywane są przez profesjonalistów. Tak czy inaczej mam wielką nadzieję, że uda mi się wypracować perfekcję i cierpliwość do tworzenia takich dzieł. Już niedługo zacznę budować swoją pierwszą profesjonalna makietę miasta. Na całością projektu będzie czuwał zaprzyjaźniony architekt. Postanowiłem dzisiaj do was napisać, ponieważ chciałem zwrócić waszą uwagę na ten rodzaj sztuki. Bo według mnie wykonywanie takich modeli bez najmniejszych wątpliwości tak właśnie można nazwać. Oprócz tego chciałbym również zachęcić was do pooglądania galerii moich eksponatów. Może kogoś z was zainteresuje moja pasja. Chętnie udzielę wam wielu wskazówek, dotyczących tego, jak zbudować tak pokaźną kolekcję. Czekam na wasze pytania i opinię.

Przy następnej okazji pokażę wam jak wyglądają moje prace nad nowa makietą. Mam ogromną nadzieję, że chociaż kilka osób zostanie tu ze mną na dłużej. Na dzisiaj to wszystko, cześć ! Pozdrawiam, Adam.

Więcej na www.makiety-architektoniczne.eu