Kiedy studiowałam zaocznie to byłam zatrudniona w firmie telemarketingowej z Bydgoszczy. Była to ogromna firma bydgoska, która posiadała własne biuro rachunkowe co mnie nawet zaskoczyło, bo sądziłam, że takie firmy wynajmują biura rachunkowe do współpracy.

Biura rachunkowe są profesjonalna

biura rachunkowe Kadra jednak była tak doskonale dobrana, że firma funkcjonowała w pełni profesjonalnie. Mnie zawsze interesowały tylko biura księgowe i ucieszyłam się, że udało mi się dostać pracę w tej firmie. Mam prowadzić u nich księgowość, ponieważ również usługi księgowe są wykonywane na miejscu. Okazało się, że mama prezesa to księgowa, która miała liczne biura księgowe na terenie Bydgoszczy, które odnosiły sukcesy. Zdecydowała się pomóc synowi i prowadzi w jego firmie pełną księgowość. Na początku dostała drobne prace do wykonania. Jakieś kserowanie dokumentów czy ich segregowanie. Nasze biuro rachunkowe liczyło kilkanaście osób i do pomocy dostałam Barbarę, która miała mnie wprowadzić w księgowość w tej firmie. Przyznam, że zdobyłam tam ogromne doświadczenie co pozwoliło mi pójść o krok dalej. Uznałam, że założę własne biuro rachunkowe, ponieważ jestem w pełni do tego przygotowane. Wiem jak funkcjonują najlepsze biura rachunkowe w Bydgoszczy profesjonalne i moje usługi księgowe na pewno będą cenione. Z firmy, w której prowadziłam księgowość otrzymałam doskonałe referencje i mogłam z całą pewnością poprowadzić usługi księgowe zupełnie samodzielnie. Początki nie były łatwe, ale bardzo szybko odnalazłam się w tej branży i dzisiaj moje biuro rachunkowe jest jednym z większych w Bydgoszczy.

Zatrudniam wiele osób, które prowadzą księgowość na najwyższym poziomie i cenię sobie wszystkich pracowników. Ta firma pozwoliła mi na zdobycie ogromnego doświadczenia, które zaowocowało samodzielnością i zaradnością.