Z mężem jakiś czas temu kupiliśmy działkę. Działkę kupiliśmy pod Bydgoszczą zaraz obok lasu. Ja byłam bardzo zadowolona z tej lokalizacji i mam wrażenie, że mąż także. W końcu mieszkając w mieście lepiej mieć działkę w miejscu gdzie będzie można tak naprawdę odpocząć nie wdychając przy tym spalin.

Jakie łóżko wybrać do sypialni na działce?

łóżka do sypialni

Jednak dzięki temu, że jest tak blisko las może będzie można naprawdę odetchnąć świeżym powietrzem. Kupiliśmy taką działkę abyśmy mogli spędzać tam całe weekendy a nawet tygodnie jeśli się uda. W końcu z tego miejsca możemy w łatwością dojechać do pracy. Jest to zaledwie parę kilometrów i droga do pracy jakoś za bardzo przez to się nie wydłuży. Na działce mieliśmy pokój z kuchnią i sypialnię. Oczywiście była też mała łazienka z prysznicem. Na początku gdy kupiliśmy działkę doszłam do wniosku, że musimy kupić jakieś łóżko i materac do sypialni. Takie materace do spania są w naprawdę dobrej cenie jeśli się tylko dobrze poszuka. Mi podobają się duże materace jednak sypialnia jest mała i nie mogliśmy wstawiać tam aż tak dużego łóżka. Takie stylowe łóżka do sypialni w Bydgoszczy widziałam w internecie i były naprawdę bardzo tanie. Takie łóżka drewniane są naprawdę tanie a wyglądają według mnie bardzo ładnie. Szczególnie na działkę nie wyobrażam sobie tego bym miała mieć inne łóżko niż drewniane. Z mężem znaleźliśmy naprawdę bardzo ładne łóżko z materac w dobrej cenie. Byliśmy z siebie bardzo zadowoleni. Gdy mąż rozłożył łózko i włożył do niego materac to wszystko spodobało mi się naprawdę. Sypialnia teraz wyglądała prawie tak jak w naszym domu.

Już nie mogę doczekać się wprost tego gdy będzie pogoda pozwalała na to żebyśmy mogli tam trochę pomieszkać. Co prawda musimy kupić jeszcze parę rzeczy, ale już teraz tak na dobrą sprawę mamy tam wszystko co jest potrzebne do tego żeby gdzieś zamieszkać