Ostatnio byłam z moją babcią u lekarza. Babcia nie ma już tyle siły co kiedyś dlatego też postanowiłam pójść z nią do lekarza i pomóc jej w razie jakiś problemów. Babcia ma bowiem już od jakiegoś czasu problemy z chodzeniem. Przychodnia znajduje się w Bydgoszczy niedaleko mieszkania babci.

Badania echa serca są bardzo ważne

badania echa sercaBabcia ma problemy urologiczne i kardiologiczne dlatego też chciałam z nią pójść by pomóc jej jakoś w uzyskaniu odpowiednich skierowań na badania. Wiedziałam, że urologia to jest miejsce gdzie babcia powinna się znaleźć. W przychodni, do której chodzi babcia są specjalistyczne gabinety lekarskie w których przyjmuje wielu specjalistów. Babcia po wizycie u swojego lekarza rodzinnego dostała skierowania do lekarzy specjalistów a także skierowania na badania. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam bo może da się jakoś poprawić komfort życia babci. Babcia dostała skierowanie na sprawdzone badania echa serca wykonywane w Bydgoszczy bo od dłuższego już czasu skarży się na problemy z sercem. Oczywiście z tymi wynikami ma się udać do kardiologa. Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie potrzebna chirurgia klatki piersiowej i że wystarczą dobrze dobrane leki. A na problemy urologiczne ma pomóc babci rehabilitacja urologiczna o której właśnie wtedy chyba po raz pierwszy usłyszałam. Nie wiedziałam co to dokładnie jest i jak taka rehabilitacja ma wyglądać w praktyce. Babcia jest oczywiście do wszystkiego bardzo pozytywnie w nastawiona i jest wdzięczna lekarzom za to, że starają się coś dla niej zrobić by polepszyć chociaż trochę jej życie.

Ja wiem, że gdyby problemy z sercem się zmniejszyły a także ustały problemy urologiczne to babcia na pewno poczułaby się dużo lepiej niż czuje się w tym momencie. Ja wiem jednak że medycyna dziś jest tak zaawansowana, że możliwe że to się uda wszystko zrobić.