Zastanawiam się w sumie w jaką reklamę zainwestować, ażeby to przyniosło efekty. Wiem, że każda reklama jest dobra, ale chcę mieć coś osobliwego, co idealnie będzie pasowało do mojego przedsiębiorstwa.

Oklejanie samochodów jest skuteczną formą reklamy

oklejanie samochodówW Poznaniu jest taka fajna agencja reklamowa, której kiedyś zleciłem druk wielkoformatowy i byłem zadowolony. Co prawda to było bardzo dawno, ale na pewno warto odświeżyć znajomości. Poszperałem w wizytówkach i znalazłem namiary na tę agencję reklamową. Trochę czasu mi to zajęło, bo mam wizytówki w różnych miejscach, ale najważniejsze, że ją znalazłem. Dopytam się przy okazji czy wykonują montaż reklam, żebym mógł wszystko od ręki u nich załatwić. Interesują mnie szyldy reklamowe bo wiem, że to na pewno będzie idealne rozwiązanie. A właśnie! Przecież kupiłem nowe samochody dla przedstawicieli, przecież oklejanie samochodów będzie niezbędne. Moi handlowcy na razie jeżdżą samochodami bez reklam, dlatego trzeba to szybko zmienić. Zadzwoniłem na numer z wizytówki i odebrała sekretarka. Powiedziałem o co mi chodzi i zostałem przełączony do działu zamówień. Zaoferowano mi druk na folii, ponieważ jest to bardzo dobra i trwała reklama. Zgodziłem się. Będę miał wszystko czego potrzebuję i to w niedługim czasie. Na oklejanie samochodów umówiłem się na niedzielę. Wtedy przedstawiciele mają wolne i na spokojnie można się zająć ich samochodami. Ponadto będę miał cztery szyldy reklamowe w całym Poznaniu a za montaż reklam nie zapłacę, ponieważ dałem duże zlecenie. W ramach dobrej współpracy będzie ten montaż reklam darmowy. Taką obsługę to ja rozumiem. Ciekaw jestem jak ten druk na folii będzie wyglądał.

Jeżeli chodzi o reklamę to nie znam się na tym ani trochę, poza tym gdybym się znał, to sam bym przecież się wszystkim zajął prawda?

Więcej informacji na http://www.poznanreklamy.pl