Mam na imię Gabriela. Szukam pracy. Ostatnio miałam małe problemy zdrowotne ale już jest wszystko dobrze i dostałam zgodę od mojego lekarza. Mieszkam w miejscowości Warszawa.

Nowo otwarty sklep hydrauliczny

sklep hydraulicznyWarszawa to spore miasto i łatwo jest w niej znaleźć pracę. Nie mam dużych wymagać. Chciałabym znaleźć pracę w sklepie. Lubie kontakt z ludźmi i kiedyś pracowałam na kasie, więc mam już doświadczenie w obsłudze klienta. W naszej okolicy znajduje się owo otwarty polecany sklep hydrauliczny z Warszawy. Postanowiłam tam dzisiaj podejść żeby podpytać czy nie szukają jakiejś dodatkowej pracownicy. Jak się okazało, właścicielka z którą rozmawiałam chciała dać ogłoszenie do gazety lokalnej. Szuka osoby na pół etatu do obsługi klienta w godzinach od dziesiątej do czternastej. Warunki godzinowe bardzo mi odpowiadały. Czasem pomagam córce żeby zaprowadzić lub odebrać dziecko z przedszkola więc praca nie będzie mi kolidować z obowiązkami babci. Sklep zamawia towar najlepszej jakości od hurtowni. Hurtownia hydrauliczna znajduje się w Poznaniu. Hurtownia hydrauliczna jest znana w branży. Towar sprowadza od producentów lokalnych ale także zagranicznych. Właścicielka mówiła, ze grzejniki które zamawia do sklepu maja dobre opinie i są polecane przez specjalistów. Grzejniki także są chwalone przez klientów a to jest dla niej najważniejsze. Właścicielka pokazała mi grzejniki kanałowe i dekoracyjne. Powiedziała czym grzejniki dekoracyjne różnią się od kanałowych. Podpisałyśmy umowę. Mam zacząć prace od poniedziałku. Dostałam jeszcze sporo ulotek i katalogów, z którymi mam się zapoznać.

Na początku będę obsługiwać kasę ale klienci mogą mi zadawać różne pytania więc muszę mieć jakąś wiedzę odnośnie materiałów, które sprzedajemy. Byłam szczęśliwa, ze udało mi się tak szybko znaleźć pracę.