Witajcie. Dziś chcemy opowiedzieć Wam trochę o tym jak ostatnio udało nam się zrealizować wspaniały projekt odnowy domu naszych klientów. Nasi przyjaciele zgłosili się do nas z Warszawy. Tam też znajduje się ich dom, który poddaliśmy metamorfozie. Z racji tego, że była to dosyć długoterminowa inwestycja i wymagająca nieco pracy dziś w sposób szczególny skupimy się na dwóch aspektach.

Blaty z kamienia i inne elementy

blaty z kamieniaPierwszym z nich będą schody, a drugim kuchnia. W kolejnych częściach naszych artykułów, będziemy opisywać następne elementy, które tworzą efekt naszych prac. Jeżeli zainteresowaliśmy kogoś tym tematem, zapraszamy do naszej lektury. Może będzie to doskonała inspiracja do działania i do zmian? Taką mamy nadzieję. Zatem ruszamy z tematem! Na początku tak jak z resztą wspomnieliśmy zaczniemy od schodów. Wybraliśmy schody granitowe. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wyglądają one bardzo efektownie, a po drugie są bardzo trwałe. Ich żywotność jest nie do zdarcia. Kolejnym powodem dla którego wybraliśmy schody z kamienia to fakt, że po prostu są łatwiejsze w tak zwanym utrzymaniu. Na tym zależało naszym klientom. Idąc dalej, jednym z bardzo dużych wyzwań stanowiła dla nas kuchnia. To była kwestia nad którą bardzo długo myśleliśmy. Rozważaliśmy wszelakie rozwiązania. Po długich naradach doszliśmy do tego, czego oczekiwali Magda i Tomasz. Rzucającym elementem w kuchni jest nic innego jak blaty z kamienia. To dosyć ciekawa koncepcja. Głównie dlatego, że połączenie czarnych blatów i jasnych frontów, nie jest często stosowane.

Blaty z kamienia cieszą coraz szerszą grupę odbiorców. Prawdopodobnie zyskały wielu zwolenników swoją trwałością. A musicie Państwo sami przyznać, że w przypadku blatów to naprawdę dobra właściwość. Kolejnym plusem jest ich wygląd.

Czytaj więcej na: http://www.stonefactory.pl