Mój kolega pracuje w sklepie meblowym. Spotkałam go tam ostatnio całkiem przypadkiem. Po prostu pojechaliśmy z mężem do Katowic żeby zamówić nową kuchnię. Takie meble kuchenne są dla mnie bardzo ważne i chciałam zobaczyć wszystkie miejsca gdzie można je zamówić.

Szafy na wymiar i korzystna cena

szafy na wymiar Chciałam po prostu żeby te meble były dla mnie idealne. I tak gdy weszliśmy do jednego salony zobaczyłam kolegę. Ucieszyłam się bardzo bo pewnie dobrze mi doradzi. Kolega także od razu mnie rozpoznał i podszedł. Pogadaliśmy chwilę co tam u nas słychać i co się pozmieniało od czasu gdy widzieliśmy się po raz ostatni. Kolega ożenił się z dziewczyną, którą także znam. Trochę zdziwiłam się, że o tym akurat nie słyszałam. Powiedziałam mu, że bardzo chcemy zamówić meble kuchenne na wymiar takie jakie sobie wymarzyliśmy i czy jest taka możliwość. Kolega powiedział, że realizują praktycznie wszystkie pomysły klientów. Jest architekt wnętrz, który specjalnie pod nasz gust i oczekiwania może zaprojektować taką kuchnię. I takie rozwiązanie mi się spodobało bardzo. Zdaję sobie sprawę, że taka kuchnia będzie droższa. Jednak najważniejsze żeby była taka jak ja chcę. Kolega oprowadził nas jeszcze po salonie i pokazał dział na którym były meble w promocji. Po prostu mieli taka akcję, że przez weekend na te meble była dość duża promocja. Zobaczyłam, że są tam szafy do zabudowy, które także z mężem zawsze chcieliśmy mieć. A cena za te praktyczne szafy na wymiar z Katowic była naprawdę wyjątkowo niska. Żal by było nie skorzystać z takiej okazji bo raczej znając nasze szczęście się nie powtórzy. Porozmawialiśmy chwilę jeszcze z kolegą, który przekonał nas, że te szafy naprawdę opłaca się kupić i dokonaliśmy zakupu.

Potem umówiliśmy się z projektantem na wizytę u nas w domu. Musiał po prostu wszystko odpowiednio wymierzyć by zrobić projekt.