Niedawno przeprowadziłem się do Warszawy z całą rodziną. Moja żona pracuje jako księgowa a ja chwilowo szukam zajęcia. Posiadam duże doświadczenie jako monter jacuzzi, dlatego uznałem, że w tym kierunku otworzę swoją działalność.

Bieżnia pływacka mnie zainteresowała

bieżnia pływackaPotrafię montować jacuzzi do ogrodu i wiem dobrze jaką technikę się przy tym wykorzystuje. Jeżeli chodzi o dżakuzi do domu, to sprawa jest banalna i radzę sobie z tym doskonale. Znam warszawskiego producenta jacuzzi i zaoferowałem mu współpracę. Będę od niego kupował jacuzzi do ogrodu i sprzedawał je klientom. Przy okazji będę przeprowadzał montaż, dzięki czemu zarobię jeszcze więcej pieniędzy. Jestem dość podekscytowany! Od razu pojechałem do tego producenta. Zobaczyłem, że ma w ofercie takie produkty jak godna polecenia bieżnia pływacka czy modny ostatnio basen z przeciwfalą i bardzo mnie to zainteresowało. Nie wiem co prawda jak się je montuje, ale zrobię kurs i dzięki temu będę potrafił zamontować u klienta również taki basen z przeciwfalą. Kurs odbyłem bardzo szybko, ponieważ mój znajomy się tym zajmuje i przyjął mnie od ręki. W pierwszym miesiącu prowadzenia działalności zamontowałem basen z przeciwfalą oraz sprzedałem dżakuzi do domu w ilości dwudziestu sztuk. Montaż przeprowadziłem bardzo precyzyjnie i klienci byli zadowoleni z moich usług. Pewnego razu zadzwonił do mnie klient, którego montowałem jacuzzi do ogrodu i pytał, czy jest u mnie dostępna bieżnia pływacka, ponieważ chciałby taką mieć u siebie. Oczywiście od razu sprzedałem mu ten produkt i jeszcze tego samego dnia ta bieżnia pływacka została przeze mnie zamontowana u niego.

Prowadzę bardzo profesjonalną obsługę klienta i jestem już znanym przedsiębiorcą w Warszawie. Ludzie chwalą moje produkty i uważają, że montaż przeprowadzam profesjonalnie