Mój mąż ma tak specyficzną pracę, że często nie ma go w domu. Już tak naprawdę zdążyłam się do tego przyzwyczaić, że w wielu kwestiach życia mogłam liczyć tylko na siebie. Po prostu przez jego częste wyjazdy służbowe musiałam nauczyć się naprawiać wiele rzeczy.

Walizki do ryanaira są najlepsze

walizki do ryanairaNajgorzej było gdy dzieci były małe bo wtedy naprawdę była potrzebna druga osoba. Szczególnie dlatego, że moi i męża rodzice nie mieszkają w tym mieście co my. Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić. Wiem przynajmniej co zawsze mogę kupić mężowi na prezent i co sprawi mu radość. Mianowicie są to walizki kabinowe, które przydają mu się bardzo podczas wyjazdów. Wiadomo, że skoro tak często wyjeżdża to one także dość szybko się niszczą. Najlepsze są walizki puccini chociaż ich cena nie należy do najniższych. Ale jakościowo są bardzo dobre. A cena za puccini walizki tak naprawdę jest rzeczą względną. Bo gdybym kupiła tańsze walizki to pewnie bym musiała dużo częściej robić mężowi takie prezenty. Są to przynajmniej najlepsze trwałe walizki do ryanaira o jakich tylko słyszałam. Chociaż mąż dostał kiedyś walizki march od swojej siostry i także były dobre. Ja za to przy okazji zakupu walizek często kupuję sobie torebki puccini, które są naprawdę świetnie wykonane. Te torebki sprawdzają się naprawdę w wielu sytuacjach. Mogą służyć jako codzienna torebka do pracy a także na jakieś eleganckie wyjście.Mąż niedługo ma imieniny i dostanie nową walizkę. Widziałam ostatnio, że stara już się trochę zniszczyła. A imieniny mogą być świetnym pretekstem do tego by mu taką walizkę sprawić.

Do sklepu gdzie mogę je kupić także nie mam daleko. Bo mieści się on w galerii handlowej, do której tak na dobrą sprawę mogłabym iść nawet na piechotę. Tylko potem będzie gorzej wracać z tą walizką także pojadę samochodem.