Od wielu lat pracuję jako monter dla sklepu, który jest bardzo znany w całym naszym województwie. Mamy bardzo dobre produkty w atrakcyjnych cenach, które przyciągają klientów z całego kraju.

Systemy fotowoltaiczne i montaż u klienta

systemy fotowoltaiczneJako monter instaluję systemy fotowoltaiczne u klientów naszego sklepu. Sklep oferuje także inwertery w bardzo dobrych cenach i często mamy ich sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. Sklep zamawia inwertery od producenta raz w tygodniu z uwagi na tak wysokie zapotrzebowanie. Ja w większości czasu pracuję w terenie, ponieważ zawsze wyjeżdżam do klientów, aby zakładać im systemy fotowoltaiczne. Zanim zacząłem pracę w tym sklepie, to przeszedłem szereg szkoleń przygotowawczych. Poznałem tam całą specyfikę jeżeli chodzi o panele fotowoltaiczne oraz dowiedziałem się jakie zastosowanie mają baterie słoneczne, które obecnie bardzo często montuję. Praca ta mi bardzo odpowiada, mimo iż nie należy do najłatwiejszych. Aby montować systemy fotowoltaiczne należy posiadać ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Nie można popełnić żadnego błędu. Na montaż zawsze jeżdżę z Włodzimierzem, który bardzo dużo mi pomaga. Ostatnio sam założył cztery baterie słoneczne a ja w tym czasie mogłem zająć się innymi urządzeniami. Nasze systemy fotowoltaiczne montowane są na terenie całego miasta, ale coraz częściej odzywają się klienci z innych województw. Wszystko dlatego, że nasz sklep oferuje montaż w cenie zakupu. Ta oferta przyciąga bardzo wiele osób, które coraz czyściej decydują się na takie usługi. Ja od wielu lat montuję systemy fotowoltaiczne i idzie mi to bardzo sprawnie.

Jeżeli będzie konieczność wyjazdów do innych miast, to na pewno sami z Włodkiem nie damy rady. Sklep będzie musiał wtedy zatrudnić więcej monterów do pracy. W simie dobrze, że się rozwijamy.

Więcej o systemach na stronie Ozeshop.pl