Cześć Wszystkim. Chcę Wam dziś opowiedzieć o tym jak udało nam się zrobić niespodziankę urodzinową naszej pięcioletniej córeczce. Stwierdziliśmy, że zrobimy jej szczególną niespodziankę na piąte urodziny. W końcu takie urodziny ma się raz w życiu.

Prosty wybór biurka szkolnego

biurka szkolneWarto jest je dobrze świętować i cieszyć się z tak wspaniałego dnia. Wpadliśmy na pomysł, że stworzymy jej pokoik dla księżniczki Początkowo nie czułam przekonania – nie wiedziałam czy podołam takiemu zadaniu. Po prostu. Na szczęście wszystko się udało. Meble dziecięce i młodzieżowe są tak bardzo różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. W pierwszej kolejności zakupiliśmy jej łóżko dziecięce. Później przyszedł czas na niedrogie biurka szkolne. Wbrew pozorom biurko dla dziecka, nie jest prostym wyborem. Nasza księżniczka uwielbia, różnego typu kartki, wycinanki – nasze biurko musiało być zaopatrzone w dużą ilość szufladek. Potrzebna nam bardzo była szafa dla dziecka. Podkreślam, że bardzo duża i najlepiej taka, z możliwością, powieszenia rzeczy na wieszakach. Oczywiście nie obyło by się bez takiej rzeczy jak odpowiednie krzesło dla dziecka – ja pod tym względem jestem bardzo wymagająca. Można powiedzieć, że mam dosłownie bzika na tym pukcie. W zasadzie może to i dobrze. Dzięki temu mam doskonałą pewność, że moje dziecko jest po prostu zdrowe. Jeżeli idzie o kolorystykę to głównie trzymaliśmy się takich barw jak biele, szarości i róże. Nasza pięciolatka uwielbia róż. Zrobiliśmy nieco dekoracyjne okna, ale małej się to bardzo spodobało. Na czym głównie polegała zmiana?

Daliśmy jej białe zasłony i firanki, a na nich zamontowaliśmy kolorowe motylki z materiałów. Efekt był naprawdę cudowny. Małej się to bardzo podobało. Dokupiliśmy jej jeszcze na koniec lampę w kształcie takiego wielkiego zamku.