Zatrudnienie dobrego specjalisty nie jest sprawą aż tak prostą. Przynajmniej dla mnie. Potrzebny jest mi doświadczony pracownik, który sprosta wymaganiom mojego przedsiębiorstwa. Produkuję między innymi dyski do monitoringu najwyższej klasy, czy też dyski do rejestratorów.

Dyski do rejestratorów i ich sprzedaż

dyski do rejestratorówPotrzebuję przedstawiciela handlowego, który będzie sprzedawał produkty lemm na terenie całego kraju. Musi być osoba rozwinięta personalnie oraz posiadać kompleksową wiedzę na temat produktów lemm. Oczywiście taki przedstawiciel handlowy przejdzie odpowiednie szkolenie, które pozwoli mu na prezentację produktów lemm na najwyższym poziomie. Każdy klient, którego interesuje nasz monitoring ahd musi uzyskał pełnych i wyczerpujących informacji na temat tego urządzenia. Uznałem, że nie będę zamieszczał ogłoszenia, tylko przeprowadzę rekrutację wewnętrzną. W przedsiębiorstwie jest wielu pracowników, którzy znają perfekcyjnie produkty lemm i na pewno będą sprzedawać monitoring ahd najlepiej jak potrafią. Stwierdziłem, że na rozmowie kwalifikacyjnej będę pytał potencjalnych pracowników, czy wiedzą jak skonstruowana jest antena cb oraz jakie ma dokładnie zastosowanie. Jest to najprostsze zagadnienie, więc nikt nie powinien mieć z tym problemu. Jeżeli ktoś sobie nie poradzi, to od razu skreślę go z listy. Przedstawiciel handlowy musi sprzedawać dyski do monitoringu w profesjonalny sposób. Musi być przekonywający oraz pewny siebie. Jeżeli będzie sprzedawał trwałe dyski do rejestratorów to musi dokładnie znać ich zastosowanie i nie może dać się zaskoczyć żadnym pytaniem.

Jeżeli w mojej firmie jest ktoś taki, to ma zapewnione to stanowisko. Zgłosiło się wielu zainteresowanych, więc sporo czasu zajmie mi sprawdzenie każdego z osobna. Ale warto, bo wiem, że dobrze wybiorę.