Raz na jakiś czas jestem zmuszona do tego by pojechać na zakupy z mężem. Naprawdę bardzo tego nie lubię. Mąż jest po prostu bardzo wybredny i te zakupy trwają godzinami i przebiegają na ogół w bardzo nerwowej atmosferze. Chciałabym bardzo żeby mąż czasem sam pojechał do galerii i kupił sobie to co chce. Jednak on chce żebym mu doradzała.

Prosto Klasyk – liczy się jakość

bluzaJak dla mnie trochę to moje doradzanie mija się z celem bo i tak nigdy nie podoba mu się to co wybiorę ja. Ostatnio byliśmy właśnie razem na zakupach i przebiegały tym razem zupełnie inaczej. Po prostu został otwarty nowy sklep z modą męską i było to bardzo dziwne, ale praktycznie wszystko się mężowi podobało. Były to rzeczy Stussy przede wszystkim. Wiedziałam, że jest to droga marka ale tak rzadko mu się coś podoba, że nawet nic nie powiedziałam na ten temat. W tym sklepie były też ubrania stylowy Prosto Klasyk, które widziałam już kiedyś w innej galerii. Na wystawie była czapka Mitchell and Ness i mąż stwierdził, że nasz syn na pewno by dobrze wyglądał. Syn jest tak samo wybredny jak mąż także ja nie miałam żadnego zamiaru kupować mu coś bez jego wiedzy. Jak będzie chciał to na następne zakupy przyjedzie z mężem i wtedy wybierze sobie to co będzie chciał. W sklepie była carhartt koszulka i mąż stwierdził, że też chce taką mieć. Byłam zdziwiona bo akurat ta koszulka odbiegała bardzo od tych, które mój mąż nosił.

 

Chyba zmienił mu się trochę gust albo wcześniej nie kupował rzeczy, które rzeczywiście mu się podobały. W sklepie był też cały dział gdzie były ubrania Prosto Klasyk i mąż znów stwierdził, że syn musi tu koniecznie przyjechać. No może teraz mąż będzie jeździł na zakupy tylko z synem. Tym razem nasze zakupy trwały bardzo krótko i przebiegały naprawdę w bardzo miłej atmosferze co bardzo mnie cieszyło.