Nazywam się Magdalena i pochodzę z Warszawy. Jak doskonale wiecie od jakieś czasu zajmuję się takim czymś, jak zmiana swojego ciała, zmiana, która zdecydowanie wpłynęła na moje zdrowie.

Trener osobisty zadba o zdrowie, ciało i umysł

trener osobistyZ racji tego, że sama borykałam się z dosyć sporą nadwagą i niestety dotyczyło to, także mojej rodziny, postanowiliśmy, że czas na zmiany. Konkretnie rzecz ujmując, na samym początku zaczęłam od siebie. Stwierdziłam, że jeżeli zacznę od siebie, to wtedy inni pójdą za mną. Realnie tak to właśnie wyglądało. Wiedziałam, że będę potrzebowała bardzo dobrego wsparcia, dlatego potrzebny mi był trener personalny. Stwierdziłam, że trening indywidualny w moim przypadku będzie najlepszy. Zapewne część osób zapyta mnie, skąd mi się to w zasadzie wzięło i dlaczego nie mogłabym niby zrobić tego, wykonać tego po prostu samodzielnie? Istniało kilka zasadniczych powodów. Bardzo dobry trener osobisty Warszawa pozwala nie tylko zmotywować, gdy potencjalna osoba tego potrzebuje, ale także zweryfikować dosłownie wszystkie nasze błędy. U mnie była dosyć częsta sytuacja, jaka występuje wśród innych osób. Między innymi chodzi o to, że ludzie bardzo często nie oddychają prawidłowo w trakcie wykonywania ćwiczeń, dwa często zdarza się, też tak, że ludzie po prostu źle wykonują ćwiczenia. Obciążają bardzo często kręgosłup. Treningi personalne to dobra sprawa. Tak samo było niestety w moim przypadku. Chciałam tego uniknąć. Rzecz kolejna, która mnie przekonała o takim pomyśle, to fakt, że chciałam się po prostu od mojego trenera wszystkiego nauczyć. Zamierzałam, później całą moją wiedzę i umiejętności przekazać innym, moim najbliższym. To było niesamowite, bo kiedy schudłam, moja cała rodzina poszła za moim przykładem.

Co ciekawe sami pilnowali tego, żeby posiłki były pełnowartościowe i żebyśmy spożywali je o wyznaczonych porach. Jeżeli ktoś się zastanawia i ma obawy to podkreślamy, że trener personalny to, żadne ryzyko, ale realne podejście.