Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad założeniem własnego przedsiębiorstwa. Ostatecznie zdecydowałem się, że będę sprzedawał płyty tarasowe na podkładkach, ponieważ mój znajomy jest znanym producentem i zaoferował mi współpracę na dogodnych warunkach.

Profile okapowe na balkonach

profile okapoweMój sklep posiada profile okapowe na balkon w atrakcyjnych cenach a także okapniki balkonowe, które obecnie mam akurat w promocji. Planuję zatrudnić pracownika, który będzie przedstawicielem handlowy. Dzięki temu dotrę do większej liczby klientów. Na profile balkonowe zawsze będzie zapotrzebowanie zresztą tak samo jak na tanie profile okapowe. Moje przedsiębiorstwo na razie jest jednoosobowe, ale jak się rozwinie sprzedaż to wtedy zatrudnię więcej pracowników. Ostatnio udało mi się dotrzeć do klienta, któremu sprzedałem płyty tarasowe na podkładkach w dość dużej ilości. To był dość udany interes i sporo na nim zarobiłem. Ten sam klient też później złożył u mnie zapotrzebowanie na profile okapowe na balkon oraz wziął także profile balkonowe. Facet jest jakimś budowlańcem i powiedział, że towary będzie zawsze ode mnie zamawiał, bo mam bardzo dobre ceny. To fakt, posiadam okapniki balkonowe w bardzo niskiej cenie a płyty tarasowe na podkładkach nie dość, że są bardzo dobrej jakości to ich cena także jest wyjątkowo niska. Chciałbym mieć więcej klientów, z którymi mógłbym pracować na stałe, dlatego przedstawiciel handlowy mi się w firmie na pewno przyda. Wiem, że producent, od którego biorę profile okapowe na balkon bardzo solidnie wykonuje wszystkie swoje produkty.

Jest mój znajomy i znamy się już wiele lat. Mogę mu zaufać i wiem, że jak mówi, że ma najlepsze profile okapowe na balkon, to na pewno tak właśnie jest. Dobrze, że razem współpracujemy. Niebawem będę znany w całym kraju