Rok temu chłopak mi się oświadczył. Zdecydowaliśmy się wziąć ślub w tym roku. Mamy jeszcze trzy miesiące do wesela. Najgorsze jest to, że kamerzysta którego mieliśmy wynajętego miał problemy rodzinne i wyjechał za granice.

Wideofilmowanie i znajomy kamerzysta

wideofilmowanieZostaliśmy bez kamerzysty. Ślub bierzemy i wesele wyprawiamy w miejscowości Lublin. Lublin jest duży i mam nadzieję, ze starczy nam czasu żeby znaleźć kogoś odpowiedniego. Kamerzysta na wesele powinien być dobrze wybrany jeśli zależy komuś na pięknej pamiątce. Filmowanie ślubów nie może być dla kamerzysty tylko biznesem. Powinien z tego czerpać radość i robić wszystko żeby fil, był piękny i ciekawie się go oglądało. Wideofilmowanie jest dosyć drogie. Nasz kamerzysta, który zrezygnował z pracy u nas na szczęście oddał nam zaliczkę. Szukam teraz ogłoszeń w internecie i szukam odpowiedniej osoby. Wielu specjalistów, który oferują filmowanie maja już napięty grafik i nie przyjmują zgłoszeń na ten rok. Zadzwoniłam koleżanki żeby jej się wyżalić i ona zaproponowała mi swojego przyjaciela. Filmowanie ślubów jest jego pasją ale nie jest on specjalistą. tanie wideofilmowanie w Lublinie zajmuje się dorywczo w formie hobby a swoje usługi świadczy zazwyczaj w rodzinie i u znajomych. Powiedziała, że się zapyta czy filmowanie za trzy miesiące wchodziłoby w grę na moim ślubie. Jutro ma do mnie zadzwonić i dać nam znać. Kamerzysta ne wesele nie może być nachalny. Nie powinien peszyć gości a powinien dyskretnie kamerować wszystkie ciekawe momenty.

Koleżanka zadzwoniła do mnie z dobrą wiadomością, Patryk jej przyjaciel zgodził się na filmowanie naszej uroczystości. mamy mu zapłacić tylko czterysta złotych. w tej cenie przygotuje nam filmik. będzie on wyjątkowy, inny niż u wszystkich profesjonalnych kamerzystów ale mamy się nie martwić.