Swoje przedsiębiorstwo otworzyłem za namową szwagra, który nalegał na współpracę ze mną. Biznesplan miał doskonały, dlatego zdecydowałem, że w to wejdę. Produkujemy mieszalniki przemysłowe różnych wymiarów oraz przemysłowe wymienniki ciepła, w które zaopatrujemy firmy w całym województwie.

Mieszalniki przemysłowe potrzebne w każdej branży

mieszalniki przemysłoweNasze kolumny rektyfikacyjne słyną z najwyżej jakości materiałów i klienci cenią sobie współpracę z naszym przedsiębiorstwem. Ponadto wykonujemy spawanie tytanu i wielu klientów często się do nas zgłasza. Szwagier miał świetny pomysł, by założyć przedsiębiorstwo produkcyjne, ponieważ na chwilę obecną jesteśmy wiodącym producentem. Planujemy nasze kolumny rektyfikacyjne wypuścić na rynki zagraniczne, ale musimy się do tego przedsięwzięcia przygotować. W tygodniu produkujemy liczne profesjonalne mieszalniki przemysłowe, które na bieżąco schodzą z naszych magazynów. Wiem, że nasze przedsiębiorstwo słynie z bardzo dobrych produktów, ponieważ już nie raz otrzymaliśmy wyróżnienie. Nasze przemysłowe wymienniki ciepła są niezawodne i bardzo wytrzymałe. Odporne są na czynniki zewnętrze i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia ponad stu wykwalifikowanych pracowników i każdy z nim potrafi wykonać spawanie tytanu, ponieważ zostali oni odpowiednio przeszkoleni. Mamy dużo zleceń, dlatego dbamy o to, żeby każdy pracownik naszej firmy produkcyjnej potrafił wykonywać dosłownie wszystko.

 

Nasze kolumny rektyfikacyjne powstają w najlepszych warunkach a pracowniki przykładają wszelkich starań, żeby produkty były wykonane na najwyższym poziomie. Zapewnia to nam zadowolenie wszystkich klientów oraz ugruntowaną pozycję w branży. Zadłużyliśmy sobie na ten sukces swoją ciężką pracą i zaangażowaniem. Było sporo wyrzeczeń ale było warto.