W ostatnim czasie niestety tak się potoczyło moje życie, że pozostaję bez pracy, czyli bez ogródek mówiąc, po prostu jestem bezrobotna. Niestety w mieście, w którym mieszkam, a miastem tym jest Szczecin, naprawdę nie jest łatwo znaleźć sobie pracę.

Projektowanie wnętrz mnie zainteresowało

projektowanie wnętrz Możecie mi wierzyć, że jest to dość ciężkie, w każdym bądź razie ja szukam, ale jak na razie moje poszukiwania nie przynoszą żadnych, nawet najmniejszych efektów. W ostatnim miesiącu biuro pracy, w którym jestem zarejestrowana zaproponowało mi bardzo ciekawy kurs, oczywiście za darmo. Kurs ten był kursem projektowania wnętrz. Powiem szczerze, że nawet chwili nie wahałam się nad tym, czy powinnam się zapisać, ponieważ już od bardzo dawna interesowało mnie najlepsze projektowanie wnętrz szczecin. Mówiąc szczerze, to nawet przez pewien czas w moim życiu chciałam pracować, jako architekt wnętrz. Niestety jednakże nie było mi dane pracować w tym zawodzie, ponieważ jak zapewne wiecie, kierunek studiów, jakim jest architektura wnętrz jest dość oblegany przez studentów, dlatego też bardzo ciężko się na niego dostać. Ja próbowałam na ten kierunek studiów się dostać, nawet składałam dokumenty na kilka uczelni, jednakże dość słabo zdałam maturę, także z moim wynikiem niestety nie miałam szans na załapanie się na jakąkolwiek z uczelni, na które aplikowałam. Teraz jednakże dzięki temu kursowi mogłam spełnić takie swoje małe marzenie. Kurs trwał tylko dwa tygodnie niestety, ale jestem naprawdę szczęśliwa, że brałam w nim udział, ponieważ było po prostu fantastycznie.

Dowiedziałam się, jak od podszewki wygląda projektowanie wnętrz, jak należy to wszystko zrobić, na co zwrócić szczególną uwagę i generalnie rzecz biorąc takiego typu rzeczy. Mam nadzieję, że może po tym kursie uda mi się znaleźć prace, ale zobaczymy co życie przyniesie.