Od kilku lat pracuję w dość renomowanej firmie. Firma ta znajduje się w jednym z przepięknych trójmiejskich miast, a mianowicie w niesamowitym mieście, którym bez wątpienia jest Gdynia. W Gdyni mieszkam już ponad dziesięć lat, tutaj właśnie skończyłem studia.

Balustrady całoszklane i wiele zleceń na nie

balustrady całoszklaneJednakże pochodzę z tego samego województwa, w którym leży Gdynia, a tym województwem, jak każdy wie, jest województwo pomorskie. Jak już wspomniałem wyżej pracuję w dość renomowanej gdyńskiej firmie, która zajmuje się projektowaniem schodów i balustrad. Chociaż ja w tej firmie odpowiedzialny jestem za projektowane balustrady. W sumie nie jest to ciężka praca, przynajmniej dla mnie, ponieważ ja po prostu kocham to, co lubię. Projektowanie, to jest po prostu całe moje życie i nie wyobrażam sobie siebie pracującego w innym zawodzie, z całą pewnością w innym zawodzie bym się nie odnalazł. Ja projektuję balustrady naprawdę różnego rodzaju. Najczęściej projektowane są przeze mnie idealne balustrady całoszklane, ponieważ na takie właśnie balustrady mamy najwięcej zleceń. Większość klientów właśnie takie balustrady chce mieć u siebie. Dość skomplikowane do zaprojektowania moim zdaniem są balustrady systemowe. Są one dość skomplikowane, ponieważ ciężko w nie wkomponować systemy balustrad. Jednakże zawsze jakoś wychodzę obronną ręką i końcowo wygląda to świetnie. Jak już wyżej wspomniałem, po prostu kocham swoją pracę, także żaden projekt, niezależnie od tego, jaki rodzaj balustrad projektuję nie sprawia mi żadnego problemu. Pracuję na specjalnym programie komputerowym, który umożliwia mi zaprojektowanie balustrady od A do Z bardzo precyzyjnie.

Każdą balustradę oczywiście projektuję w konsultacji z klientem, bo przecież, jak to słynna zasada głosi ” nasz klient nasz pan ” i balustrada ma się jemu podobać.