Witajcie. Dziś chciałabym opowiedzieć o tym, jak udało mi się zrealizować swoje marzenie. Rok temu kiedy zaczynałam szkołę wizażu i stylizacji, nawet przez myśl mi nie przyszło, że kiedykolwiek będę na pokazie marki coccinelle.

Moda włoska ze sklepu internetowego i moje stylizacje

moda włoskaA już totalnie nie przyszło mi do głowy, że będę miała możliwość, współpracowania z nimi i to do tego, jeszcze bezpośrednio na backstage. Wspaniałe i cudowne przeżycie. Jeżeli ktoś ma jakieś marzenia to zrealizowania to powiem jedno, warto jest je zawsze realizować, niezależnie od tego jak bardzo one będą wymagały od nas zaangażowania i pracy. Wracając jednak do samego pokazu. Głównie były to włoskie ubrania damskie. Przede wszystkim były to włoskie sukienki wieczorowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć dodatków i akcesoriów takich jak coccinelle torebki. Jak większość doskonale wie, moda włoska jest w tym świecie pionierem, wręcz można określić, że dosłownie twórcą. Dodam tylko, że wszelkie ubrania, kreacje, dodatki mieliśmy poprzez pełna wdzięku moda włoska sklep internetowy. Sam pokaz odbywał się w stolicy. W miejscu gdzie zawsze chciałam dosłownie być. Sam pokaz zaczynał się o godzinie dziesiątej. Byliśmy na miejscu już od godziny czwartej trzydzieści. Osobiście malowałam trzy modelki. Makijaże jakie dla nich wybrałam to przede wszystkim bardzo naturalne kompozycje, look wizerunkowy. Całość pokazu nawiązywała do natury, młodości, witalności. Wszystko miało opierać się głównie na tym, żeby dziewczyny wyglądały świeżo i naturalnie. Z klasą i bardzo elegancko. Jednak nie miały to być wersje typowo wieczorowe, gdzie w głównej mierze kładzie się nacisk w szczególności na tak zwane mocno oko i mocne usta.

Tutaj chodziło o beże, naturalne kolory, które miały niejako wydobyć z dziewczyn po prostu ich prawdziwe piękno. Jeżeli chodzi o odczucia moje i innych to byliśmy oczarowani.